Китайці розширять об’їзну дорогу Житомира за €42 млн

265
autoua.net
Китайська компанія почне будівельні роботи на трасі до ЄС в квітні

Китайська будівельна компанія Sinohydro Corporation Limited займеться реконструкцією Північної об’їзної дороги Житомира на трасі М-06 Київ – Чоп.

Відповідний контракт Sinohydro Corporation Limited підписала з Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодор) ще наприкінці листопада 2017 року.

Угода було укладено в рамках проекту «Пан’європейські коридори», який Укравтодор реалізує спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

За умовами контракту, китайська компанія розширить об’їзну дорогу Житомира завдовжки 22,3 км із двох до чотирьох смуг руху. Завдяки цьому буде ліквідовано єдине вузьке місце між Києвом і Рівним на трасі М-06, що веде до кордону з Євросоюзом.

Четверту гілку метро в Києві будуватиме китайський консорціум

Як повідомив в. о. керівника Укравтодору Славомир Новак, вартість цього проекту становитиме €42,3 млн. Він фінансуватиметься за рахунок кредиту ЄБРР і ЄІБ.

Термін реалізації проекту – два роки. За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, китайські будівельники візьмуться до роботи в квітні.

Sinohydro Corporation Limited входить до десятки найбільших будівельних компаній Китаю. Вона реалізує проекти в більш ніж 80 країнах, кількість її співробітників – 130 тис. осіб.

Траса М-06 – основний транзитний коридор через Україну, який забезпечує вихід до Європейського Союзу – на Угорщину, Словаччину й Польщу.

Як ми писали раніше, Україна уклала угоди про залучення €320 млн на добудову метро в Харкові.

Крім того, ЄБРР виділив €17,3 млн на будівництво сонячної електростанції під Львовом.

 

Джерела: Укравтодор, Укрінформ, УНІАН
Поділитися: