Китайський таксі-гігант Didi має намір випередити Uber на ринку Мексики

130
www.techfunnel.com
Компанія переманює співробітників американського конкурента вдвічі більшими зарплатами в спробі вивідати інсайдерську інформацію

Найпопулярніший таксі-сервіс Китаю – Didi Chuxing – має намір посісти провідну позицію на ринку Мексики, посунувши свого головного конкурента – Uber.

Транспортний сервіс ще з минулого року активно переманює колишніх і нинішніх членів керівництва американського конкурента, пропонуючи вдвічі більші зарплати. Крім того, представники Didi інкогніто викликають Uber і в машині ведуть з водіями різні «незручні» розмови, щоб отримати інсайдерську інформацію про слабкі місця конкурента, повідомляє Reuters з посиланням на анонімні джерела.

Нахабний новатор: історія Тревіса Каланіка і компанії Uber з книги «Дика гонка»

У планах Didi випередити Uber не лише завдяки перемозі в ціновій конкуренції, а й запровадивши нові послуги. Зокрема, китайський таксі-сервіс розмірковує над тим, щоб розширити асортимент транспортних засобів, запустивши оренду велосипедів, моторолерів і мотоциклів у Мексиці.

Didi хоче зосередитися на забезпеченні безпеки водіїв, відмовившись приймати оплату готівкою, і гарантувати швидке подавання машини. Алгоритм китайської компанії прогнозує, де буде потрібно більше машин у наступні 15 хвилин.

Однак зміцнення позицій Didi на ринку Мексики може порадувати не всіх місцевих жителів. Багато мексиканці віддають перевагу насамперед американським компаніям, повідомила глава підрозділу міжнародного бізнесу в Yeahmobi Дейзі Ву.

Мексика – один з найприбутковіших ринків Uber. Транспортний сервіс має тут практично повну монополію – 7 млн ​​користувачів більше ніж у трьох десятках міст, або 87% місцевого ринку.

Компанія готова практично на все, щоб зберегти свої позиції в Мексиці на тлі нещодавніх втрат в інших країнах, зазначив віце-президент Uber з операцій в Латинській Америці і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Ендрю Макдональд – в тому числі «витрати на залучення клієнтів або глибшу взаємодію з наявними клієнтами».

Сам Uber не бентежиться щодо китайського конкурента. Попри наявність «значних фінансових ресурсів», компанія також стикається «зі значними місцевими труднощами», повідомив Макдональд.

Нагадаємо, що Didi отримав $4 млрд інвестицій.

Китайський таксі-гігант Didi запустить сервіс прокату електромобілів.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: