Китайський інтернет-гігант звинуватив у провальному кварталі з’їзд компартії КНР

103
s4.reutersmedia.net
Baidu незадоволена виручкою в $3,5 млрд і подвоєнням чистого доходу

Китайська IT-корпорація Baidu, власник найпопулярнішого в країні веб-пошуковика, визнала третій квартал 2017 року провальним, відзвітувавши про $3,5 млрд виручки (зростання 29% порівняно з попереднім кварталом) і $0,7 млрд чистого доходу (збільшився вдвічі). Аналітики компанії попередили, що й жовтень-грудень не стануть успішними для Baidu, спрогнозувавши зростання в четвертому кварталі її заробітку на 22-29%.

Керівники компанії поклали провину за провал на ХIX з’їзд комуністичної партії КНР. За їхніми словами, Baidu виявила повагу до форуму, що відбувався в жовтні в Пекіні, рекламуючи менше, ніж зазвичай, свою продукцію.

Baidu пообіцяла передати $1,5 млрд проектувальникам «розумних» авто

Ще однією причиною «недоприбутку» комп’ютерний гігант назвав падіння вартості його акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі: за останні три місяці вони впали в ціні на 10%. Reuters пояснив зниження котирувань Baidu втратою довіри до компанії інвесторів, у тому числі у зв’язку з посиленням її залежності від китайської влади.

Фінансовий директор Baidu Герман Ю розповів інформагентству, що нинішні проблеми компанії зумовлені також продажем бізнесу з доставки продуктів, надлишком пропозицій на IT-ринку й інвестиційної політикою – інвестиції у штучний інтелект розраховані на довгострокову перспективу.

Ми також писали, що в жовтні в Китаї припинила працювати найцікавіша функція останніх Apple Watch

 

Джерело: Reuters
Поділитися: