Китай заманює туристів гігантськими голограмами заради отримання прибутку

154
www.bloomberg.com
За два роки 3,9 млн людей відвідали цифровий атракціон, розташований по сусідству з найбільшим ринком виробів зі шкіри та хутра

У китайському місті Хайнін, неподалік Шанхая, відкрився тематичний парк світлових шоу. Гігантські голограми на тлі водної гладі набувають різних форм – від величезного місяця і дельфінів до моделей, які рекламують останні модні новинки хутряної індустрії.

Корисний «вау-ефект»: як доповнена і віртуальна реальність змінює сферу громадського харчування

Поруч з тематичним парком розташований найбільший у країні ринок виробів зі шкіри та хутра, що запрошує туристів провести там час перед світловим шоу.

«Туристи приїжджають купувати шкіру вдень ​​і залишаються на світлове шоу ввечері», – уточнив Чжоу Вей, засновник стартапа Nth Power, який працював над створенням парку в Хайніні.

Лише протягом новорічного тижня цифровий атракціон відвідали 700 тис. людей, а з моменту відкриття у вересні минулого року – 3,9 млн. Кожен з них витратив близько $12 на вхідний квиток.

Китай дедалі більше інвестує в технології віртуальної і доповненої реальності, сподіваючись тим самим залучити більше туристів, вважає Bloomberg. За останні два роки влада вклала близько $2,7 млрд у розвиток туристичного сектора країни.

Раніше ми писали, що Dell вибирає шляхи розвитку між виходом на біржу і новими продуктами для віртуальної реальності.

А Xiaomi розробить VR-шолом для Facebook.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: