Китай розробив вимоги до тест-драйвів безпілотних автомобілів

129
www.reuters.com
Китайський уряд не хоче випускати на дороги машини без водія

Китайський уряд підготував національний перелік правил проведення дорожніх випробувань для безпілотних автомобілів.

Китай побудував «розумну» дорогу з сонячними батареями

Відповідно до цієї інструкції, що набирає чинності 1 травня, в безпілотних тестах можуть брати участь тільки пасажирські або приватні автомобілі (жодних мотоциклів або мотоколясок).

До виїзду на громадські дороги виробники зобов’язані протестувати авто на спеціальних закритих майданчиках. Перший такий полігон для тестування безпілотників відкрився в лютому в Пекіні.

беспилотник
www.chinadaily.com.cn

Найголовніше: на китайські дороги заборонено виїжджати беспилотникам без водія, який може підстрахувати в разі технічних проблем.

«Дорожні тести безпілотних авто – це складний проект, головним пріоритетом якого має бути безпека», – зазначив заступник міністра промисловості та інформаційних технологій Китаю Сінь Гобін.

Китайська влада також шукає шляхи адаптації транспортної інфраструктури країни до безпілотних транспортних засобів. Пекін хоче, щоб до 2030 року 10% автомобілів у Китаї пересувалися без водія.

1 березня Шанхай видав перші дозволи на тестування безпілотних авто. Його отримали автовиробник SAIC Motor і розробник електромобілів Nio Auto.

А китайський IT-гігант Baidu отримав право тестувати свої безпілотники на дорогах Пекіна і повіту Пінтань.

Як ми писали раніше, безпілотники від Google уже перевозять пасажирів.

Uber заборонили тестувати безпілотники в Арізоні після летального ДТП.

 

Джерело: China Daily

Поділитися: