Китай перейде на електромобілі до 2030 року, раніше Європи – BYD

160
reutersmedia.net
Пекін анонсував довгострокову стратегію переводу всього автотранспорту в країні на електричні та гібридні двигуни

«Упевнений, всі терміни будуть виконані, думаю, це станеться навіть раніше запланованого», – запевнив Ван Чуанфу, президент компанії-автовиробника BYD (Шеньчжень), яка давно активно розвиває виробництво акумуляторних і гібридних двигунів.

Влада Китаю планує вже до 2025 року збільшити продажі «зелених» і гібридних автомобілів власного виробництва до 20%. Більш того, у вересні представник уряду заявив про намір Пекіна заборонити виробництво і продаж двигунів внутрішнього згоряння, правда, не уточнив терміни. На жаль, поступове витіснення з експлуатації традиційних авто – один з небагатьох способів боротьби із забрудненням навколишнього середовища в перенаселеному індустріальному Китаї.

Феномен Піднебесної вивчав Олександр Данковський, коли задався питанням, чому Китай не відбувся як світовий лідер

Великобританія і Франція задекларували введення заборони на виробництво та ввезення нових автомобілів на бензині і дизелі з 2040 року.

Відзначимо, що паралельно Китай зменшує субсидії виробникам електромобілів, в тому числі і BYD. Доходи компанії, в яку вклався і мільярдер Уоррен Баффетт, в цьому році різко знизилися .

Щоб диверсифікувати виробництво, BYD зайнявся будівництвом монорейкових доріг BYD Sky Rail. З вересня перший монорельс відкрився в Іньчуані, в 2018 році проект пошириться на 20 міст відразу.

Індія теж планує перейти на електромобілі до 2030 року.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: