Курс на зниження: вартість біткойнів упала нижче $6 тис. – рекорд з листопада

207
www.shutterstock.com
Інвесторів налякали хакерські атаки, що почастішали, і прагнення зарегулювати криптовалюту

У п’ятницю, 29 червня, вартість біткойнів опустилася до найнижчої позначки з листопада 2017 року – нижче $6 тис., повідомив Reuters.

Падіння курсу викликане побоюваннями інвесторів на тлі зростаючого числа кібератак і прагненням влади багатьох країн зарегулювати криптовалютний ринок.

Пригоди біткойнов: чому криптовалюта дешевшає

За даними криптовалютної біржі Bitstamp, вартість біткойнів упала до рекордної позначки $5,7 тис. – це на 0,7% нижче рекордного показника в $5,8 тис. у листопаді минулого року. У 2018 році цифрова валюта впала в ціні на 60% після подорожчання на 1300% в минулому році.

Біткойн, як і багато криптовалют, продовжує падати в ціні більшу частину 2018 року, відзначає Reuters. Не останню роль зіграли частіші хакерські атаки на криптовалютні біржі Азії, які злякали інвесторів.

Директор з інвестиційної стратегії Barclays Smart Investor, агентства британського банку Barclays, Вілл Хоббс вважає, що на даний момент жодна з криптовалют не відповідає бажаним критеріям інвестиційних активів, тому інвестори і надалі втрачатимуть довіру до цього виду вкладень.

«Ажіотаж навколо криптовалют стихає разом з падінням курсу», – наголосив Хоббс.

Загалом капіталізація ринку криптовалют знизилася з позначки $800 млрд у грудні до $230 млрд.

Нагадаємо, що на початку року біткойн за день подешевшав на третину – до $10,3 тис., а потім за добу впав на чверть, нижче $6 тис.

Поділитися: