Курс біткойна обвалився на тлі «поганих» новин із Південної Кореї та США

438
assets.bwbx.io
Сеул має намір заборонити торгівлю криптовалютами, а Вашингтон замислився про регулювання біткойна

У ніч на 11 січня курс біткойна лише за п’ять годин обвалився майже на $2000 – з $15 тис. до $13,1 тис., повідомляє CoinMarketCap.

Цій події передували дві новини, які серйозно насторожили криптоінвесторів.

Так, уряд Південної Кореї повідомив, що розробляє законопроект про заборону торгівлі криптовалютами на місцевих біржах.

У Південній Кореї працюють більше десяти криптовалютних бірж. Цього тижня в найбільших з них, таких як Coinone і Bithumb, провели перевірки південнокорейські податкові органи. Останні підозрюють біржі в ухиленні від сплати податків.

Цікаво, що одразу після заяви уряду понад 55 тис. громадян Південної Кореї підписали електронну петицію на сайті президента з вимогою припинити обмежувати криптовалюти.

Нагадаємо, що 29 вересня Комісія з регулювання фінансових послуг (FSC) Південної Кореї заборонила первинне розміщення токенів (ICO).

У 2018 біткойн злетить до $60 тис. – щоб впасти до $1 тис.

Водночас фінансовий комітет Сенату США планує на початку лютого обговорити біткойн з керівниками місцевих регуляторів – Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) і Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Американські сенатори побоюються ризиків, які несуть в собі криптовалюти для національної фінансової системи.

Раніше SEC і CFTC попереджали власників токенів про серйозні ризики, пов’язані з непередбачуваністю курсу біткойна. Крім того, регулятори заявляли, що не можуть захистити інвесторів від криптовалютних шахраїв.

Як ми писали раніше, 1 грудня Комісія з біржової торгівлі США видала дозвіл Чиказькій товарній біржі (CME) і Чиказькій біржі опціонів (CBOE) виставляти на торги ф’ючерсні контракти на біткойн.

 

Джерело: Reuters.com
Поділитися: