Криптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

191
infocoin.net
Криптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

Стрімке зростання попиту на криптовалютні інвестиції і їх слабка законодавча база призвели до того, що ICO (криптоаналог IPO) останнім часом зацікавилися аферисти.

TechCrunch назвав 6 ознак шахрайського проекту, що здійснює первинне розміщення токенів.

1

Розробники невідомі, а у керівників немає досвіду в криптоіндустрії

Підозріла команда – головна ознака блокчейн-проекту, за яким стоять аферисти. Інвестору варто перевіряти на правдівість зазначену на сайті стартапа інформацію про досвід роботи та освіту його творців.

2

Програмний код ПЗ недоступний, принцип роботи – незрозумілий

«Софт» з відкритим кодом, який не вдається знайти на GitHub, навряд чи створили сумлінні програмісти. Проаналізувати код програми інвестору можуть допомогти учасники IT-чату Reddit.

3

Немає чіткої стратегії розвитку і публічного каналу в Slack

Відсутність у стартапа довготривалого плану розвитку – переконлива ознака того, що його команду цікавлять в основному «швидкі гроші». Еволюцію проекту можна відстежити за його постами в Slack або Telegram. Слід, однак, мати на увазі, що месенджер-канал стартапа може бути наповнений «фейком».

4

Некрасивий сайт і складена з помилками технічна документація

Керівник криптовалютного стартапу, який не знає, як працює блокчейн, швидше за все виявиться шахраєм. Однак поганий дизайн може бути й у сайту, розробку якого тільки-но розпочали.

5

Багато «монет» у команди

Не варто довіряти кіберстартаперам, які не вивели на ICO, а залишили собі значну частину «викарбуваних» токенів.

6

Виконує завдання, для яких не потрібні блокчейн і кібервалюта

Проект, який працює на технології блокчейн (як криптобіржі) або «друкує» власну валюту, хоча його завдання цього не вимагають, найпевніше запущений зі злочинною метою.

 

Джерело: TechCrunch
Поділитися: