Найбільший у світі віртуальний оператор мобільного зв’язку LycaMobile зайшов в Україну

193
taxiadvertising.com
Протягом першого року роботи компанія сподівається залучити 1 млн абонентів

Британський віртуальний оператор зв’язку LycaMobile почав роботу в Україні через карти оператора «ТриМоб». За словами генерального директора «Укртелекому» Юрія Курмаза, обсяг інвестицій у ядро «ТриМоб» складе $2 млн.

Компанія уклала угоду про внутрішній роумінг із мобільним оператором «Vodafone Україна» для підвищення якості зв’язку по країні

Партнером проекту став екс-власник телеканалу «Тоніс» Володимир Костерін. Він сподівається, що компанія надасть користувачам можливість завести другу сім-карту для міжнародних дзвінків, а також наростить абонентську базу до 1 млн користувачів.

Власникам спеціальних брендованих карт будуть доступні тарифні плани LycaМobile, користуватися якими можна буде у будь-якій країні, де присутній оператор.

«Мільйони українців зможуть без перешкод спілкуватися зі своїми рідними по всьому світу. LycaMobile дозволить їм відчути себе ближче до рідних та близьких», – заявив власник Lyca Group Аліраджа Субаскаран.

LycaMobile  пропонує 16 Гб інтернет-трафіка в Україні, 300 sms та 300 хвилин у своїй міжнародній мережі за 130 гривень на місяць. Окрім цього можна замовити пакети інтернет-трафіка від 1 до 10 ГБ, а також додаткові 100 хвилин дзвінків вартістю 25 грн.

Нещодавно на сайті оператора з’явився ще один тариф, котрий не був представлений на презентації оператора в Києві у понеділок: 25 Гб інтернет-трафіка, 500 sms та 500 хвилин у своїй міжнародній мережі за 200 грн на місяць.

4 липня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у галузі зв'язку та інформатизації, внесла до телеком-реєстру компанію «Лайкамобайл Україна»

LycaMobile працює у 22 країнах, її абонентська база складає 15 млн осіб, а оборот коштів за 2015 рік склав € 1,6 млрд.

Окрім телеком-бізнесу, Lyca Group розвиває також такі напрямки, як банківський бізнес (LycaMoney, LycaRemit), туристичні послуги (LycaFly) та лотерейні сервіси (LycaLotto).

 

Поділитися: