Кращі з найкращих: 9 корисних бізнес-книг 2017 року

315
Shutterstock
Як заробити статки на виноробстві, економити власні гроші та у чому значимість Волл-стріт

Американське видання Fortune представило рейтинг бізнес-книг 2017 року, які вже встигли стати бестселерами та отримати світове визнання

Одне з найвпливовіших видань у світі – Fortune – радить найкращі книжки, що вийшли від початку цього року. Історії успіху, інтервью зі скандальним мільйонером, який відбуває довічне ув’язнення, злет та падіння Аль Капоне сучасного інвестбізнесу, поради щодо інвестицій від найкращого бізнес-тренера США – K.Fund Media розповідає про свіжі книги, які можуть стати у нагоді підприємцю.


«Варіант В», Шеріл Сендберг

Option B: Facing Adversity, Building Resilience, and Finding Joy, Sheryl Sandberg

2017

Шеріл Сендберг – головний операційний директор Facebook. Вона – втілення американської мрії – хороша робота, щаслива родина та медійна популярність. Але після смерті чоловіка у неї трапився нервовий зрив, з яким вона боролась кілька місяців. Книга Сендберг – це підбірка практичних порад, що допоможуть пережити втрати та перенаправити негативні емоції на досягнення нових висот у роботі. Вже протягом кількох місяців книга знаходиться у топі продажів Amazon та є бестселером New York Times.


«Одержимі сомельє», Бянка Боскер

Cork Dork: A Wine-Fueled Adventure Among the Obsessive Sommeliers, Big Bottle Hunters, and Rogue Scientists Who Taught Me to Live for Taste, Bianca Bosker

2017

Бянка Боскер любить журналістику та вино. Вона поєднала два захоплення та написала книгу про винний бізнес у США. Протягом 18 місяців автор досліджувала найбільші виробництва та елітні приватні винні колекції. «Книга настільки інформативна, що оп’яняє з першої сторінки», – пише Fortune.


«Американський Кінгпін», Нік Більтон

American Kingpin: The Epic Hunt for the Criminal Mastermind behind the Silk Road Drugs Empire, Nick Bilton

2017

Колишнього журналіста New York Times Ніка Більтона завжди захоплювали резонансні теми. У 2017 році він написав книгу, що розповідає дуже специфічну бізнес-історію Росса Ульбріхта. Головний герой – програміст, що створив найбільший анонімний сайт з продажу Silk Road. Лише за рік йому вдалось заробити більше $1 млрд. Втім, продавали там здебільшого зброю та наркотики. У книзі вперше публікуються уривки розмови з Ульбріхтом, який з 2015 року відбуває довічне ув’язнення.


«Чорна межа», Шейла Колхаткар

Black Edge: Inside Information, Dirty Money, and the Quest to Bring Down the Most Wanted Man on Wall Street, Sheelah Kolhatkar

2017

У своїй книзі Шейла Колхаткар розповідає історію падіння одного із найуспішніших бізнесменів останніх років – Стівена Коена. Він був власником хедж-фонду SAC Capital і протягом кількох років заробив більше $15 млрд. У підсумку виявилось, що Коен продавав конфіденційну інформацію. Колхаткар називає героя сучасним Аль Капоне інвестбізнесу.


«Жінки, що працюють», Іванка Трамп

Women Who Work: Rewriting the Rules for Success, Ivanka Trump

2017

Книга Іванки Трамп – це своєрідний феміністичний маніфест, яким вона пропонує користуватись у бізнесі. Книга складається з історій жінок, які попри перешкоди змогли досягнути успіху у своїй справі. «Я сподіваюсь, моя книга надихне та стане мотивацією для тих, хто хоче займатись бізнесом», – пише Іванка. Робота дочки президента США опублікована лише місяць тому, і вже встигла стати бестселером New York Times.


«Непохитний», Тоні Роббінс

Unshakable: Your Financial Freedom Playbook, Tony Robbins

2017

Тоні Роббінс – один із найпопулярніших бізнес-тренерів світу. У своїй книзі він радить, як зберегти статки: куди інвестувати, а яких сфер краще триматись осторонь. Також багато уваги Робінс приділяє темі диференціації бізнесу. «Ви маєте диференціювати поміж типами активів і в їхніх межах, а також поміж економіками й часом», – пише автор.


«Брешуть всі», Сет Стівенс-Давідовіц

Everybody Lies: Big Data, New Data, and What the Internet Can Tell Us About Who We Really Are, Seth Stephens-Davidowitz

2017

Увесь світ – це гігантська лабораторія. У цьому переконаний Стівенс-Давідовіц, автор книги «Брешуть всі». Його робота – це скрупульозне дослідження усіх соціальних та бізнес процесів, які відбуваються на нашій планеті. Користуючись даними своїх досліджень він розповідає, як людьми вміло маніпулюють через телебачення та інтернет.


«Самовпевнений клас», Тайлер Ковен

The Complacent Class: The Self-Defeating Quest for the American Dream, Tyler Cowen

2017

Американська мрія не виправдала очікувань. Сьогодні у США працюють більше, ніж будь-коли. Втім, це не дає очікуваного результату, вважає автор. «Люди багато працюють, бо просто бояться втратити роботу. А страх зупиняє розвиток інновацій», – пише Ковен. Книга отримала численні схвальні відгуки та стала бестселером Wall Street Journal та Washington Post.


«В чому значимість Волл-стріт», Вільям Кохан

Why Wall Street Matters, William Cohan

2017

Багато людей ненавидять жадібність, яка процвітає на Волл-стріт. Але саме ця жадібність та жага наживи і є рушійною силою сучасного суспільства, пише Кохан. Проблема у тому, що більшість людей просто не усвідомлює бізнес-процесів. Вільям Кохан у своїй книзі розповідає детальну історію «найфінансовішого району світу». Видання The Observer називає автора найбільшим знавцем усіх процесів, що відбуваються на Волл-стріт.

Поділитися: