Користувачі Facebook отримають більший контроль над своїми даними

140
kwsn.com
Викладені пости та інформацію можна буде переглянути і видалити

Найбільша в світі соціальна мережа Facebook надасть користувачам більший контроль над власними даними. Рішення прийнято на тлі скандалу з британською компанією Cambridge Analytica, яка зберігала і аналізувала дані близько 50 млн користувачів Facebook без їхнього відома.

Соцмережа вирішила змінити дизайн меню налаштувань, тим самим спростивши для користувачів управління особистими даними, сказано в заяві компанії.

Власники акаунтів зможуть переглядати, завантажувати і видаляти дані, якими вони ділилися раніше – пости, пошукові запити тощо.

Ну помилилися: Марк Цукерберг про проблеми конфіденційності Facebook

Упродовж найближчих кількох тижнів Facebook також планує оновити угоду користувача й політику управління даними, щоб докладно розповісти користувачам, яку інформацію збирає соцмережа і як використовує.

«Нам чітко і зрозуміло заявили, що налаштування конфіденційності та інші важливі інструменти надто складно знайти, тому ми маємо докласти більше зусиль для інформування користувачів», – сказано в заяві керівника служби конфіденційності даних Facebook Ерін Іган і заступника головного Юристконсультант Ешлі Берінгер.

Відзначимо, що з 16 березня, коли соцмережа офіційно підтвердила витік даних, акції Facebook впали на 18%, а ринкова вартість – на $100 млрд.

Глава безпеки Facebook йде у відставку через скандал з Cambridge Analytica.

Facebook і Cambridge Analytica в звинуватили у витоку даних кембриджського психолога.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: