Telegram для прокачування: 10 каналів, які допоможуть у саморозвитку

2834
beget.tech
Підбірка каналів, де можна почитати про технології, розібратися з головоломками і подивитися освітні відеолекції

З появою Telegram корисна (і не дуже) інформація стала доступна практично цілодобово. Так само, як і в епоху соцмереж, розібратися з тим, що варто читати в цьому мессенджері, а без чого можна обійтися – не завжди просто. Але ми спробували. K.Fund Media зібрав 10 Telegram-каналів про технології, науку, бізнес літературу, можливості прокачування мозку і про те, що допоможе вам рухатися вперед і краще пізнавати світ навколо.

Технології майбутнього

Тут пишуть про нові технології, гаджети і винаходи, а також показують, як вони виглядають. З останнього – розумний годинник, наділений оптичним датчиком частоти серцевих скорочень, і складаний електричний лонгборд, який управляється за допомогою бездротового пульта.

Оновлення: мінімум 4 пости на тиждень

Кількість читачів: 12 430

Підписатися


Будинок саморозвитку

Канал – збірна солянка думок про те, чому важливо постійно самовдосконалюватися і детальні інструкції, як правильно це робити.

Оновлення: щоденне

Кількість читачів: 15 340

Підписатися


Складне простою мовою

Тут просто і доступно пояснюють складні поняття з різних областей науки. Наприклад, вже розповідали, що таке біткоін, офшори та екстрадиція.

Оновлення: практично щоденне

Кількість читачів: 10 345

Підписатися


Не тільки TED

Цей канал – добірка освітніх відео, велика частина яких – науково-популярні лекції TED Talks. З останнього – як Ілон Маск використовує знання основ економіки та як погана архітектура шкодить життю в містах.

Оновлення: кілька разів на тиждень

Кількість читачів: 18 757

Підписатися


Технології, медіа та суспільство

Це блог журналіста Андрія Бродецького про технології та їхній вплив на суспільство. Він розповідає про цікаві кейси в сфері бізнесу і ділиться корисними посиланнями, переважно на західні ЗМІ.

Оновлення: практично щоденне

Кількість читачів: 30 232

Підписатися


Мастріди

Канал – гарна альтернатива закладок в браузері. Тут публікуються посилання на найцікавіші, на думку автора, матеріали російською та англійською мовами. Наприклад, інтерв’ю Тома Йорка у Бенедикта Камбербетча або текст про те, як влаштовані біткоіни.

Оновлення: один пост на 2-3 дні

Кількість читачів: 42 019

Підписатися


Бізнес-книги

Тут публікуються короткі огляди нон-фікшн літератури, посилання на рецензії книг і де їх можна скачати в електронному форматі.

Оновлення: 1-2 поста на день

Кількість читачів: 24 835

Підписатися


Funscience

Канал – щоденна підбірка статей і новин про популярну науку, технології, гаджети і космос.

Оновлення: один пост на два дні

Кількість читачів 46 736

Підписатися


Ідеальний співробітник

Тут зібрані методики й кейси з відбору та навчання персоналу, поради та рекомендації від досвідчених HR-менеджерів. З останнього – як управляти співробітниками нового покоління і правила нематеріальної мотивації.

Оновлення: один пост на 3-4 дні

Кількість читачів: 4 553

Підписатися


Школа мислення

Канал – чудова можливість прокачати свій мозок. Тут публікують небанальні завдання на кмітливість, загадки та головоломки.

Оновлення: щоденне

Кількість читачів: 23 195

Підписатися


До речі, у K.Fund Media також є свій Telegram-канал. Ми пишемо про підприємництво, освіту і ділову літературу. Підписуйтесь!


Володимир Дегтярьов Директор і співвласник PR-агентства Newsfront

Телеграм для мене в меншій мірі месенджер (все ж більше спілкування кожен день проходить в тому ж Viber, наприклад) і в більшій мірі – зручний і швидкий поштовий клієнт для розсилок.

Telegram-канали для мене – можливість отримати відфільтровану інформацію, де я довіряю експертизі автора і його чуттю ринку. Також я веду свій канал – Звуки мозку – дайджест, в якому я ділюся найцікавішими випусками подкастів і аудіошоу на різні теми, від бізнесу і управління до особистого розвитку і відносин.

А ось список каналів, які я постійно читаю:

#SixArticlesToRead цей канал ведуть кілька цікавих особистостей, які кожен раз роблять добірку статей кожен по своїй темі: маркетинг, політика, бізнес, інновації.

Книжковий Лис непогані рецензії на нові та цікаві книги.

Денис Чужий про комедію – ділиться посиланнями на виворіт світу стендапу та найцікавішими шоу чи епізодами.

Digital masons – канал про діджитал.

Лекції в колекцію – підбірки цікавих лекцій на різні тематики.


Артур Оруджалієв Засновник AIN.ua

Telegram подобається відмінним інтерфейсом і відсутністю спаму. У ньому не вилазять історії, реклама і купа сучасних речей, які так дратують в інших месенджерах. Напевно, сьогодні це єдиний месенджер, який «для людей». Решта перетворилися в зовсім стрьомні речі.

Я також належу до тих людей, які читають канали в Telegram. Рецепт використання простий – не підписуватися на нереальну кількість і відразу натискати «mute», щоб не дратували. Я підписаний одночасно на 10-15 каналів. З цікавих можу назвати Decenter по криптовалютам, Корректаріум, який розповідає, як правильно писати, та Travelhacks по подорожам.

З цікавості я й сам завів канал. В особистий «Канал без назви» в основному відправляю посилання на різне цікаве чтиво, а також експериментую з різними тематичними історіями. З таких можу, наприклад, відзначити «Афішу Києва». Контент, судячи з усього, затребуваний, оскільки менше ніж за два місяці на нього вже підписалося 2,5 тис. людей.

До речі, з точки зору видавця Telegram гарний тим, що це єдине на сьогодні соціальне медіа, де кількість підписників дорівнює кількості читачів. Немає ніякої стрічки з хитрими алгоритмами. Відправив інформацію – читачі її отримали. Ідеально.


Читайте також: Скачай це негайно: 5 додатків, які спростять вам роботу

Поділитися: