Корисний детектив: 5 найновіших серіалів про небезпечність світу великих грошей і великої політики

22527
Corriere spettacolo
Детективні сюжети, з яких можна дізнатися багато про те, як варто і не варто робити бізнес

Багато зайнятих людей стверджують, що ніколи не дивляться серіали, називаючи їх «вбивцями часу». Однак в останні кілька років виробництво телеепопей склало серйозну конкуренцію кіноіндустрії. І не лише у видовищності, а й стосовно якості сценаріїв і режисури, серйозності тем і навіть користі для саморозвитку.

У цій підбірці K.Fund Media – п’ять детективних (в тому числі й шпигунських) серіалів 2018 року, які не лише порадують напруженим сюжетом, а й розкажуть багато цікавого про бізнес.

«Довіра», США

Доверие
Corriere spettacolo

Мільярдер, власник нафтових свердловин і нафтопереробних заводів – людина з важким характером. Він звик усім говорити правду в обличчя, в тому числі, і власним дітям, в яких глибоко розчарований. Залишається надія лише на онука, але його викрадають злочинці.

Емоційна сага, що розповідає історію про складні взаємини в родині, вписана в безперервний бізнес-процес. А значить, нам точно є що записати в блокнот під час перегляду.


«Макмафія», Великобританія

Макмафия
Release series

Серіал, що наробив багато шуму, розповідає про мафіозну структуру сім’ї російських емігрантів у Лондоні. Головний герой займається легальним бізнесом і намагається відхреститися від злочинного минулого своїх рідних.

Утім, не стільки сюжетом цікава «Макмафія», скільки підтвердженням тез про переможців. Зокрема, про те, що перемагає не багатший, жорсткіший або розумніший. А той, хто у великій грі готовий поставити на кін себе самого. У певному сенсі цю історію можна вважати ілюстрацією ідей з книги Нассіма Талеба «Шкура на кону».


«Джек Райан», США

Джек Райан
amazon

З різним успіхом Голлівуд вже випускав повнометражні фільми про цього героя. Нарешті справа дійшла й до серіалу. Джон Красінскі втілить образ Джека Райана з циклу романів Тома Кленсі. Офісний працівник, який займається фінансовою сферою, одного разу помічає дивну послідовність банківських операцій – переказів грошей з Близького Сходу. Це стане приводом, щоб згадати свою основну професію – агента ЦРУ.

Шпигунські детективи – це завжди багатоповерхові логічні лабіринти. Саме в них глядач часто знаходить відповіді на питання з інших сфер.


«Примарна вежа», США

Призрачная башня
imdb.com

Серіал знімають за публіцистичною книгою Лоуренса Райта, який отримав за неї Пулітцерівську премію. Уся ця історія вчить шукати причинно-наслідкові зв’язки. Серіал про те, як в кінці 1990-х років формувалася і наростала загроза атаки Аль-Каїди. Про те, як через міжвідомчі розборки ЦРУ та ФБР було упущено багато нюансів і деталей. А потім сталася трагедія 11 вересня 2001 року…

Словом, замініть держави компаніями, спецслужби – менеджерами і вчіться, як не треба робити бізнес.


«Убивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів», США

Miami.com

Всесвітньо відомого модельєра Джанні Версаче вбили вранці 15 липня 1997 року. Не було жодних причин для вбивства. У пресі одразу проскочила версія про те, що в усьому винна італійська мафія. ЗМІ звинувачували і сім’ю Версаче.

Фешн-індустрія вибудувана за своїми законами, вивчити які досить цікаво.


Дивіться також 5 нетривіальних фільмів про фінансистів та бізнес

Поділитися: