Корпоративний месенджер Slack ось-ось залучить $400 млн інвестицій

209
techcrunch.com
Компанія хоче збільшити капіталізацію до $7 млрд

Корпоративний месенджер Slack розпочав новий раунд фінансування. Конкурент Microsoft має намір залучити $400 млн інвестицій і збільшити свою ринкову капіталізацію до $7 млрд, повідомляє TechCrunch.

Найбільший інвестор – компанія General Atlantic, слідом йде інвестфонд Dragoneer, один з великих акціонерів Facebook. Чи є інші зацікавлені компанії і коли раунд може бути завершено, наразі невідомо.

Хаос можна перемогти: 5 корисних сервісів для роботи в команді

У вересні минулого року Slack залучив $250 млн від японського SoftBank, наростивши ринкову капіталізацію до $5,1 млрд. Якщо зараз Slack здійснить свої плани і отримає ще $400 млн, це стане найбільшим вливанням в історії компанії.

За даними PitchBook, Slack вже має 41 великого інвестора.
Slack, який позиціонують як альтернативу корпоративним сервісам Microsoft Office, налічує 8 млн активних користувачів, у тому числі 3 млн користувачів за платною підпискою.

Сьогодні платними корпоративними планувальниками і месенджерами користується 65% компаній зі списку Fortune 100. Це близько 70 тис. команд з усього світу, включаючи такі компанії зі світовим ім’ям, як eBay, IBM і 21st Century Fox.

Як ми вже писали, емодзі з єнотом допомагає творцям Slack не патякати в робочому чаті.

Поділитися: