IT-корпорації заманюють на роботу розробників AI семизначними зарплатами

395
s.hswstatic.com
Пропозиція в рази перевищує попит: на 10 тис. вакансій тільки в Америці в усьому світі претендують лише 3 тис. професіоналів

Міжнародні IT-гіганти Google, Facebook і Apple готові платити будь-які гроші розробникам штучного інтелекту, аби лиш вони пішли до них працювати. Фахівцям з дисертацією у сфері машинного навчання і штучного інтелекту пропонують зарплати понад $300 тис. на рік. Загалом річний оклад розробників AI може досягати $1 млн, повідомляє Bloomberg.

«Google готовий платити їм мільйон доларів», – заявив екс-керівник бізнес-напряму Google в Китаї Кай-Фу Лі на Всесвітньому економічному форумі 2018 у швейцарському Давосі.

Рівень зарплати обумовлений високими вимогами до навичок фахівців. Розробники AI мають розбиратися в статистиці, вищій математиці, аналізі даних і комп’ютерному програмуванні.

Повстання машин: чи варто остерігатися, що штучний інтелект захопить світ

У світі близько 22 тис. фахівців з докторським ступенем, які відповідають вимогам для розробки AI, сказано в звіті компанії Element AI. На жаль, роботу шукають лише 3 тис. розробників. При цьому тільки в США відкрито 10 тис. вакансій у цій сфері, наголосив гендиректор Element AI Жан-Франсуа Гане.

Водночас китайська IT-корпорація Tencent наводить інші цифри – близько 200-300 тис. «практиків і дослідників AI».

Гане закликав університети і державні влади інвестувати в навчання нових розробників AI, наголосивши на «реальній нестачі талантів».

IT-гіганти Intel, Facebook, і Google вже зробили перші кроки в цьому напрямку, створивши внутрішні школи AI.

Віце-президент Google впевнений, що штучний інтелект здатний на революцію в медицині.

Протягом п’яти років штучний інтелект замінить до 30% банківських службовців.

Поділитися: