Корпорація Ротшильдів готує розробника антивірусу Avast до IPO

139
img.radio.cz
Акції Avast Software можуть з’явитися на біржі в першій половині 2018 року

Люксембурзька інвестиційна компанія CVC Capital Partners, що з 2014 року володіє контрольним пакетом акцій Avast Software, готується вивести розробника антивірусного програмного забезпечення на Лондонську фондову біржу.

Підготувати Avast Software до IPO люксембурзька компанія довірила фінансовій корпорації Rothschild, що належить одній із найвпливовіших династій в історії – сім’ї Ротшильдів. Сторони уклали відповідну угоду в жовтні, повідомляє Reuters із посиланням на джерела.

IPO заплановано на перше півріччя 2018-го.

Інвестиції SoftBank’у гальмують розвиток відкритого ринку акцій стартапів

Завдяки розміщенню акцій Avast Software розраховує залучити $4 млрд інвестицій. У разі успіху IPO розробник антивірусу стане найрезультативнішою технологічною компанією, що вийшла на Лондонську біржу.

Цікаво, що для Avast Software це буде не перша спроба закріпитися на біржі. У грудні 2011 року компанія розмістила свої акції на американській біржі Nasdaq, однак вже через 7 місяців пішла з торгів через негативну ринкову кон’юнктуру.

Понад 400 млн користувачів у всьому світі сьогодні надають перевагу антивірусу Avast. За підрахунками розробника, ПЗ щомісяця запобігає близько 3,5 млрд вірусних атак у 150 країнах.

Нагадаємо, що 29 вересня акції фінської компанії Rovio – розробника надзвичайно успішної серії відеоігор Angry Birds – почали торгуватися на фондовій біржі в Гельсінкі.

А 23 жовтня найбільше в Китаї видавництво електронних книг China Literature випустило на Гонконгську фондову біржу 151,4 млн акцій – еквівалент пакету в 16,7%.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: