Королева людських сердець: три фільми про життя і смерть принцеси Діани

1591
flickr.com
До дня народження визначної жінки згадуємо головні фільми про неї

Принцеса Діана – одна з найвідоміших жінок у світі. Вона була першою дружиною принца Вельського Чарлза, народила принців Вільяма і Гаррі. Завжди вважалася найпопулярнішим членом королівської сім’ї, відрізнялася від інших своєю простотою, відкритістю і близькістю до народу. Діану називали «королевою людських сердець» за її доброту і щирість.

1 липня – день народження принцеси. На честь цього K.Fund Media згадує найкращі фільми про неї.

«Діана: Історія любові»

Diana, 2013

Тут розповідається про два останні роки життя Діани, починаючи з її розлучення з принцом Чарлзом. Діана закохується в пакистанського кардіохірурга Хасната Кхана, подорожує до Австралії, Пакистану, Нью-Йорка, Боснії, Італії, Парижа. Крім того, у фільмі показані модні образи принцеси.

Сценарій кінокартини заснований на книзі Кейт Снелл «Diana: Her Last Love». У головній ролі – англійська актриса Наомі Воттс.


«Діана: Останні дні принцеси»

Diana: Last Days of a Princess, 2007

Фільм – опис останнього літа в житті принцеси. В основі сценарію – інтерв’ю, новини, коментарі можливих очевидців її загибелі. Автори спробували розкрити всю глибину і суперечливість особистості Діани.

Кінокартина знята в жанрі докудрами до 10-річчя від дня загибелі принцеси. У головній ролі – ірландська акторка Женев’єв О’Райлі.


«Діана – королева сердець»

Diana: A Tribute to the People’s Princess, 1998

Цей документальний фільм – повна історія принцеси Діани. Його зняли через рік після її загибелі. Тут розкриті теми особистого життя жінки – розповідається про два романи леді Ді після розставання з принцом Чарлзом. Автори фільму показують, чому саме принцеса стала улюбленицею публіки.


Читайте також: 5 фільмів про сильних духом людей

Поділитися: