Конкурент Uber в Індії отримав $1,1 млрд від японського банку і китайського телеком-гіганта

136
qzprod.files.wordpress.com
SoftBank і Tencent розкладають інвестиційні яйця в різні кошики

Індійська компанія HL Ola, основний конкурент Uber на місцевому ринку, залучила $1,1 млрд доларів від групи інвесторів на чолі з китайським телеком-холдингом Tencent і японською фінансовою групою SoftBank Group. Тепер таксі-сервіс шукає інвесторів, готових вкласти ще мільярд.

Ці інвестиції надають Ola більше можливостей обійти американських суперників у боротьбі за ринок, ємність якого оцінюється в $12 млрд. Як сама компанія повідомила в середу, Ola спрямує свіжий мільярд на набір водіїв та експансію в нові регіони країни.

Сьогодні Ola працює в 110 містах Індії і пропонує пасажирам не лише легкові автомобілі, а й велотаксі, авторикш і електромобілі. Uber встиг запрацювати в 30 містах.

SoftBank тиждень тому підписав угоду про мільярдної інвестиції в Uber

Компанія має намір інвестувати в штучний інтелект і машинне навчання, в тому числі у вбудовану в авто розважальну платформу «Гра», що дозволяє водіям обирати музику і потокове відео.

Другий мільярдний транш Ola шукає в американських інвесторів. З 2011 року компанія зібрала загалом $1,9 млрд.

Можливо, саме тому для заохочення чесної гри на ринку в Індії японська фінансова група вирішила інвестувати в його конкурента.

Китайська корпорація Tencent володіє найбільшим кітаємовним месенджером QQ і всіма онлайн-сервісами під цим брендом, а також глобальним месенджером WeChat, який нині стрімко зростає.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: