Кондитерський гігант Nestle купив виробника вітамінів із Канади за $2 млрд

127
gannett-cdn.com
Компанія виходить на нові ринки на тлі скорочення попиту на солодощі та каву у світі

Швейцарська корпорація Nestle купила канадського виробника натуральних добавок Atrium Innovations, заплативши його колишньому власникові – інвест-фірмі з Великої Британії Permira – $2,3 млрд. Сторони оголосили про угоду у вівторок, 5 грудня.

Заснована в 1999 році компанія Atrium Innovations відома на світовому ринку за брендом біологічно активних добавок Garden of Life. The Financial Times вважає, що за підсумками нинішнього року обсяг продажів сягне $700 млн.

За умовами покупки, розробник вітамінів зі штатом в 1,4 тис. співробітників збереже менеджмент. Компанія з Монреаля увіллється в напрям охорони здоров’я Nestle.

Гендиректор транснаціонального лідера у виробництві продуктів харчування Марк Шнайдер на брифінгу, присвяченому угоді, зазначив, що ринок безрецептурних препаратів має великий потенціал для Nestle.

За інформацією FT, власник брендів Nescafé і Kit Kat може незабаром викупити вітамінне виробництво у фармацевтичних компаній Merck і Pfizer.

Органічне зростання продажів Nestle останніми роками сповільнилося. Ці проблеми пов’язані зі слабким зростанням економіки і зміною споживчих смаків, пише FT.

Нагадаємо, що з листопада до смарт-годинника Apple Watch можна «прикупити» ремінець з ЕКГ-датчиком.

 

Джерело: The Financial Times
Поділитися: