Комп’ютери VS ноутбуки: 5 причин, чому краще використовувати ПК

1368
www.businessinsider.com
Краща продуктивність за меншу ціну

Більшість сучасних користувачів обирають ноутбуки лише за їх портативність порівняно з настільними ПК. І дарма! Business Insider виділив п’ять причин, чому краще використовувати комп’ютери замість ноутбуків.

Google представив науковому світу відкрите ПЗ для квантових комп’ютерів

1

Вища продуктивність

Настільні ПК пропонують вищу продуктивність за рахунок повнорозмірного процесора, який роблять меншим для ноутбуків. Наприклад, 15-дюймовий MacBook Pro 2016 року випуску з процесором Intel Core i7 6700 HQ з чотирма ядрами поступається продуктивністю ПК з аналогічним процесором – на 28%.

2

Менша вартість

Ноутбук Dell з процесором Core i5 8400 коштуватиме $1,3 тис., тоді як ціна комп’ютера Dell з аналогічним процесором становитиме $500.

3

Заміна комплектуючих

ПК дає змогу замінити окремі комплектуючі (наприклад, графічний процесор і оперативну пам’ять) на потужніші аналоги. Лише в деяких ноутбуках є можливість замінити окремі деталі – переважно треба міняти сам лептоп.

4

Окремий ноутбук для роботи «в полі»

Більшість користувачів цілий день працюють за робочим столом, лише зрідка вибираючись «у поле». Для таких випадків можна купити окремий ноутбук або планшет, а основний капітал вкласти в покупку потужного ПК для свого кабінету.

5

Сучасні моноблоки

Громіздкі комп’ютери, які займають весь робочий стіл, вже давно стали міфом. Сьогодні більшість технологічних компаній виробляють моноблоки – так звані ПК «все в одному». Вони займають мало місця і оснащені бездротовою зарядкою.

Як ми писали раніше, продажі комп’ютерів зросли вперше за шість років.

Однак геймери все одно обирають ноутбуки: з початку року продажі ігрових ноутбуків в Україні зросли в три рази.

Поділитися: