Компанія Segway відкрила передзамовлення на робота-скутера Loomo за $1,3 тис.

165
www.saydigi.com
Дрон реагує на голосові команди, возить свого власника і його речі та має дистанційне керування

Азійська компанія Segway Robotics відкрила передзамовлення на свою останню розробку – робота-скутера Loomo вартістю $1,3 тис. Робот реагує на голосові команди й розпізнає поведінку людини. Наприклад, за командою фотографує і знімає відео за допомогою вбудованої камери, що працює на базі технології Intel’s RealSense.

Loomo виконаний у формі скутера, тому може возити свого власника і автоматично рухатися за ним. Робот також може носити ваші речі – достатньо покласти їх на спеціальний піднос і сказати йому рухатися слідом.

Loomo переходить у режим скутера і навпаки, якщо повернути екран на 90 градусів. Робот має товсті шини, тому з легкістю їздить по нерівній поверхні і оминає перешкоди завдяки вбудованим сенсорам. Loomo може за раз проїхати близько 35 км, а на повну зарядку акумулятора потрібно близько трьох годин, сказано в заяві Segway.

Робот оснащений сенсорним екраном, який фактично заміняє йому «обличчя». Дисплей дає змогу взаємодіяти з Loomo, показує список додатків і охоплення вбудованої камери. При голосових командах на екрані з’являється зображення «ока» – отже, робот вас «побачив» і уважно «слухає».

Тест: робот ви або людина?

Loomo також має функцію дистанційного управління. Власник може управляти роботом через спеціальний додаток для смартфона і, наприклад, використовувати його для телеприсутності.

Уперше Loomo презентували на Міжнародній виставці споживчої електроніки SEC 2018 у Лос-Анджелесі. Робот одразу зібрав навколо себе велику аудиторію, повідомив представник компанії Адам Бао.

«Він, безумовно, улюбленець публіки», – жартома, зазначив Бао.

Початок поставок Loomo заплановано на травень.

Нагадаємо, що Wal-Mart взяв «у штат» роботів-товарознавців.

У Китаї робот-дантист вперше самостійно провів операцію людині.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: