Компанія подорожчала в п’ять разів, додавши слово «Blockchain» до назви

124
s2.reutersmedia.net
Британська On-line Plc домоглася зростання курсу акцій на 394%, оголосивши, що перейменується на On-line Blockchain Plc

У п’ятницю, 27 жовтня, акції невеликого британського IT-інвестора On-line Plc на Лондонській фондовій біржі подорожчали на 394%, тобто майже вп’ятеро, після заяви, що компанія має намір змінити назву на On-line Blockchain Plc.

Це найбільший одноденний стрибок курсу цінних паперів невеликої корпорації з 1996 року, коли вона щойно вийшла на біржу. Нині ринкова капіталізація On-line Blockchain Plc становить £4,7 млн ​​($6,16 млн), обсяг торгів сягнув 2,7 млн акцій (опівдні за Лондоном торгувалося 2,5 млн ​​штук) – це понад у 15 разів більше, ніж за останні два дні.

Земельний кадастр України перейшов на блокчейн

«Технологія Blockchain і криптотвалюти для нас – це новий перспективний сектор, – йдеться у прес-релізі компанії. – Настав час перейменувати компанію, щоб відобразити новий вектор діяльності в назві».

Bloomberg відзначає, що акціонери вже не вперше так реагують на «смачне» слово. Наприклад, на початку жовтня акції компанії Bioptix Inc. (Колорадо, США) напередодні її перейменування на Riot Blockchain Inc. зросли в ціні майже вдвічі.

А невеликий нью-йоркський стартап SNAP Interactive Inc. подорожчав більше ніж на 150%, коли в лютому цього року корпорація Snap Inc., розробник популярного в підлітків фото- і відеомесенджера Snapchat, оголосила про те, що виходить на біржу із планами залучити $3 млрд. SNAP Interactive створює мобільний додаток для знайомств.

Реп-співаки теж не цураються сучасних технологій криптовалюти

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: