Колишній президент Франції став консультантом стартапів

103
assets.bwbx.io
Франсуа Олланд вчить бізнесменів у сфері технологій, як працювати з держсектором

Екс-президент Франції Франсуа Олланд почав консультувати стартаперів із питань залучення інвесторів і партнерів, стратегічного планування та бізнес-етики.

Раз на тиждень 63-річний політик на кілька годин «селиться» в найбільшому в світі інкубаторі для високотехнологічного бізнесу Station F. Цього літа комплекс відкрився в центрі Парижа на гроші французького мільярдера Ксав’є Ньєлі. Поряд із кабінетом Олланда – офіси Amazon і Microsoft. Колишній глава держави допомагає підприємцям на громадських засадах.

Перспективні українські стартапи в галузі медицини

«Стартапери часто потребують не грошей, а консультацій, як співпрацювати з інвесторами і партнерами», – поділився з Bloomberg Олланд, який раніше працював лише на державній службі. Інформагентство зазначає, що більшість його порад інноваційним бізнесменам стосуються налагодження партнерства з держсектором.

«Розвиток технологій був одним із пріоритетів мого президентства. Тож немає нічого неприродного в тому, що я тепер тут», – додав Олланд. На думку колишнього глави республіки, саме політика його адміністрації заклала основи нинішнього буму стартапів у Франції.
При цьому Bloomberg зазначає, що французьке суспільство сприймає Олланда як противника будь-якого підприємництва. Причина – 75%-й податок для багатих, запроваджений ним у перший рік свого перебування в Єлисейському палаці.

Нагадаємо, що екс-міністр фінансів США Генрі Полсон прочитав лекцію студентам

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: