Колишні інженери Google та Instagram створили додаток для вертикального перегляду TV

340
www.businessinsider.com
Стартап під назвою Dreams вже залучив $5 млн інвестицій

Колишній менеджер корпорації Google Том Бендер та екс-інженер фотомережі Instagram Грег Хохмут заснували стартап Dreams – додаток для вертикального перегляду телебачення на смартфоні, повідомив Business Insider.

Instagram дозволить користувачам публікувати відео тривалістю до години

Завдяки додатку користувачі можуть дивитися популярні телеканали на кшталт HGTV, Food Network, Animal Planet у вертикальному форматі просто зі свого смартфона. Внизу екрана розміщено розклад наступних телепередач, а сама трансляція відбувається без реклами. Користувач може гортати канали пальцем, як на пульті дистанційного керування.

вертикальное телевидение от Dreams
giphy.com

Засновники Dreams упевнені, що в майбутньому телебачення перейде на смартфон, адже це «єдиний гаджет, який матиме значення», зазначив Бендер.

Користувачам незручно перевертати смартфон для перегляду в горизонтальному положенні, адже зап’ястю комфортно тримати гаджет вертикально.

Однак трансформація контенту відбувається не без труднощів. За словами Бендера, часом доводиться виявляти винахідливість, щоб підігнати горизонтальну картинку, наприклад, літака або корабля, під вертикальний формат. Деякі телепередачі на кшталт новинного каналу Bloomberg обрізають у режимі реального часу.

Компанія Dreams уже залучила $5 млн інвестицій від таких інвесторів, як Box Group, NEA, SV Angel, Ronny Conway’s A Capital Ventures та інших.

YouTube задумався: Instagram запустив додаток для годинних відео.

Apple заплатив BuzzFeed за ексклюзивний показ унікального відеоконтенту.

Поділитися: