Коаліція в Німеччині зробила доступний швидкісний інтернет основою своєї програми

152
www.cablefax.com
Будівництво мережі в німецьких регіонах коштуватиме мінімум €100 млрд

Громадяни Німеччини повинні мати доступ до швидкісного інтернету, і це право необхідно закріпити на законодавчому рівні. Таку пропозицію висунули члени так званої «Великої коаліції» Бундесрату в ході кампанії з формування нового уряду Німеччини.

Згідно з програмою усі регіони Німеччини будуть забезпечені швидкісним інтернетом вже до 2025 року, наголосив депутат Бундесрату і глава апарату федерального канцлера Хельге Браун.

Що слід знати про інтернет-залежність: «Нездоланні» Адама Альтера

«Швидкісний інтернет важливий не менше за газ, водопостачання та електрику», – повідомив німецький політик.

До 2025 року федеральний уряд і IT-індустрія мають інвестувати мінімум €100 млрд у розширення мережі по всій країні, уточнив Браун.

Відзначимо, що пропозиція німецьких політиків може так і не стати реальністю. «Велика коаліція» включає альянс Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу, очолюваний канцлером Німеччини Ангелою Меркель, і Соціал-демократичну партію Німеччини, яка все ще може накласти вето на новий склад кабінету уряду.

За доступністю до швидкісного інтернету Німеччина посідає 28-ме місце серед 32 країн – учасниць Організації економічного співробітництва і розвитку.

Нагадаємо, в найближчі чотири роки телеком-компанія Vodafone інвестує €2 млрд у прокладання оптоволоконних швидкісних (до 1 ГГб на секунду) мереж у Німеччині.

В Україні подолання цифрової нерівності, що передбачає в тому числі загальнодоступний швидкісний інтернет для всіх, стало однією з тез концепції цифрової економіки. Нагадаємо, згідно з концепцією через два роки цифрова економіка повинна забезпечити 5% ВВП країни.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: