Книжковий Арсенал – 2018: 4 новинки «Кі Фанд Медіа»

5851
K.Fund Media
Книги про щастя як інженерний проект, неймовірні можливості людського мозку, виховання майбутніх інноваторів та могутність великих даних

Цього року на найбільшій у сфері книговидавництва події в Україні – Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», що відбуватиметься з 30 травня до 3 червня у столичному Мистецькому Арсеналі, – видавництво «Кі Фанд Медіа» презентуватиме свої новинки.

Це чотири світові бестселери в українському перекладі на теми освіти, саморозвитку, технологій та когнітивної науки. Їх автори – знамениті й успішні люди, експерти у своїх галузях, які при цьому вміють просто і захопливо розповісти про складні, але дуже цікаві й важливі речі.

Отже, для тих, хто прагне краще пізнати світ і себе, «Кі Фанд Медіа» представляє…

«УСІ БРЕШУТЬ: але інтернет знає твої думки», Сет Стівенс-Давідовіц

Люди брешуть в опитуваннях, в інтерв’ю і в соціальних мережах. Люди брешуть керівникам, коханим і собі. Але шукаючи щось в інтернеті, вони видають усі свої таємниці. Яким же насправді є наше суспільство? Що знають великі дані про секс, політику, споживання, про наші страхи й бажання? Фахівець із Data Science Сет Стівенс-Давідовіц проаналізував статистику пошукових запитів і дійшов неймовірних і при цьому суперечливих та іноді парадоксальних висновків. Саме вони зробили його книжку бестселером року:

– книга року за версією журналу Economist;
– бестселер New York Times;
– найкраща бізнес-книжка за версією журналу Entrepreneur;
– книжка року Amazon в категорії «Бізнес і лідерство»;
– бестселер №1 в категорії «Аналіз даних».

Більше про книгу тут


«ТВІЙ МОЗОК – СУПЕРЗІРКА. Використовуй на повну!», Кайя Норденген

Ви ще не говорите японською? Завжди кажіть собі: «Поки що!» Наш мозок – це 86 млрд нейронів, які постійно змінюються. Ви завжди можете опанувати щось, чого ще не опанували, і стати кращим, стверджує автор книжки Кайя Норденген – лікар-невролог, доктор медичних наук та популяризатор когнітивних наук.

Людський мозок, нагадує автор, – унікальне диво природи. Він робить вас тим, ким ви є, завдяки йому ви можете спілкуватися з іншими – від найпростіших повідомлень до тонкої іронії. Він змушує вас закохуватись і зберігає дитячі спогади. Він постійно навчається і стає дедалі складнішим. Але може й спонукати до поганих вчинків і неправильного вибору, винагороджуючи різні залежності.

Норденген жваво та захопливо розкриває таємниці сірої речовини, розвінчує поширені міфи про роботу нашого єдиного незамінного органу та допомагає читачеві зробити зі свого мозку справжню суперзірку.
Книжка стала науково-популярним бестселером в Норвегії у 2016 році і була видана в 17 країнах.

Більше про книгу тут


«ФОРМУЛА ЩАСТЯ. Спроектуй свій шлях до радості», Мо Гавдат

А що, як щастя – це звичайний інженерний проект? Чи існує алгоритм, математична формула, що дає змогу самостійно побудувати своє щастя, незважаючи на зовнішні обставини? Так, упевнений автор цієї книги.

Мо Гавдат донедавна працював директором з розвитку бізнесу в Google [X], елітній команді інженерів, що розробляють окуляри доповненої реальності, безпілотні автомобілі та нейронні мережі. Після трагічних подій у своєму житті Мо, будучи інженером, вирішив поглянути на питання досягнення щастя як на такий самий інноваційний проект. Розбираючи його на складові, аналізуючи одна за одною ілюзії та сліпі плями, властиві людському мозку, пояснюючи, як побороти страхи, що отруюють життя, він крок за кроком показує, як можна радіти життю щохвилини, навіть тоді, коли воно завдає несподіваних ударів.

Більше про книгу тут


«СТВОРЕННЯ ІННОВАТОРІВ: як виховати молодь, яка змінить світ», Тоні Вагнер

НОВЕ ВИДАННЯ!

Як виростити генія? Ця книжка – «дорожня карта» для батьків, які хочуть виховати в своїх дітях інноваційне мислення, та роботодавців, що мріють про обдарованих фахівців. А ще для тих, хто хоче і може змінити систему освіти, як того вимагає реальність.

У своїй книжці Тоні Вагнер, науковий співробітник Центру інноваційних освітніх програм при Гарвардському університеті, розповідає історії успіху сучасних лідерів змін, соціальних та STEM-інноваторів (серед них, наприклад, творець першого iPhone Кірк Фелпс), аналізує їхнє дитинство, стосунки з батьками, навчання та роботу. Він показує найбільш інноваційні університети та робочі місця світу. Ця подорож змінить ваші погляди на виховання дітей та управління персоналом.

Більше про книгу тут


Читайте також 10 заходів «Книжкового Арсеналу» які варто відвідати

Поділитися: