Клієнти «ПриватБанку» зможуть повертати ПДВ із покупок в ЄС через додаток

216
f.ptcdn.info
Мобільний сервіс TaxFree4U дає змогу повернути до 19% витрачених коштів

Український «ПриватБанк» запустив послугу повернення ПДВ (tax free) з покупок в Європі через мобільний додаток TaxFree4U.

Сервіс від британської компанії формує експортну декларацію покупців, а «ПриватБанк» повертає ПДВ на карту своїх клієнтів протягом семи днів без додаткових комісій.

У рамках співпраці з TaxFree4U клієнти українського банку можуть повертати ПДВ з покупок у п’яти європейських країнах: Іспанії, Італії, Німеччині, Франції та Великій Британії.

5 незвичайних способів оплати послуг і товарів

«Більшість українців, які подорожують за кордон, як правило, не повертають tax free з покупок. Наше партнерство з TaxFree4U завдяки використанню найсучасніших технологій зробить повернення ПДВ простим і комфортним», – заявив керівник роздрібного бізнесу «ПриватБанку» Олексій Шабан.

Для повернення ПДВ клієнти «ПриватБанку» мають внести реквізити своєї банківської картки до TaxFree4U (App Store, Google Play).

Після шопінгу користувачеві необхідно сфотографувати чеки і завантажити їх в додаток (обов’язково в день здійснення покупок).

З отриманих чеків TaxFree4U сформує декларацію на повернення ПДВ. Декларацію слід роздрукувати і надати митному офіцеру перед виїздом з ЄС для проставлення штампів. Без печатки європейської митниці повернути ПДВ неможливо.

Декларацію і оригінали чеків клієнти «ПриватБанку» можуть залишити в боксі біля стійки реєстрації №48 в аеропорту «Бориспіль» або відправити їх поштою в Київ на відділення «Нової пошти» №58.

Відеоінструкція повернення ПДВ через TaxFree4U представлена ​​нижче.

У жовтні 2017-го послугу повернення ПДВ за допомогою TaxFree4U для своїх VIP-клієнтів запустив «ТАСкомбанк».

Як ми писали раніше, «ПриватБанк» став партнером платіжного сервісу Android Pay.

А посаду голови правління «ПриватБанку» обійняв колишній член правління «Райффайзен Банку Аваль».

 

Джерело: ПриватБанк

Поділитися: