Класно, аж жах бере: Apple представив нову версію iOS 12 із «розумною» Siri

920
techcrunch.com
Голосовий помічник з елементами ШІ наперед знатиме всі рутинні звички власника

Американська корпорація Apple презентувала нову версію операційної системи iOS 12 із «розумною» Siri в рамках конференції WWDC 2018. Голосовий помічник отримає елементи штучного інтелекту (ШІ), завдяки яким він може вивчати і передбачати звички свого власника, передає TechCrunch.

У новій iOS 12 з’явиться функція «пропозиції Siri» (Siri’s Suggestions), підтримувана всіма «яблучними» гаджетами, включаючи iPhone і Apple Watch.

Apple таємно розробляє MicroLED-дисплеї наступного покоління

Siri аналізуватиме місцезнаходження власника з його рутинними «цифровими» звичками, пропонуючи йому свою допомогу у вигляді повідомлень на екрані блокування. Наприклад, увімкнути плейлист по приході в спортзал або надіслати СМС про запізнення на зустріч.

За словами Apple, точність пропозицій поліпшуватимуться з часом і практикою. Якщо користувач постійно приховує конкретні пропозиції, то вони поступово будуть зсуватимуться вниз, втрачаючи актуальність.

Додаток Siri Shortcuts

Оновлення iOS 12 також включає новий додаток Siri Shortcuts. Користувачеві достатньо натиснути одну кнопку і вимовити голосову – кодову – команду, щоб система виконала низку рутинних завдань власника.

Siri
www.imore.com

Наприклад, на WWDC 2018 за командою «прямую додому» Siri проклала маршрут до будинку в Apple Maps, включила домашній термостат для встановлення кімнатної температури і улюблену радіостанцію власника.

За бажання користувачі можуть відключити пропозиції Siri в налаштуваннях, але, на жаль, не позбутися її «допомоги» цілком. З iOS 12 Apple випустить комплект інструментів для розробників, які можуть інтегрувати Siri безпосередньо в додатки.

В результаті голосовий помічник «дізнається», коли користувач запускає конкретний додаток і потім запропонує взяти цей обов’язок на себе. Достатньо натиснути кнопку «додати в Siri», щоб встановити голосову фразу для виконання рутинного завдання – наприклад, «час кави» для замовлення напою.

Нагадаємо, що Apple розробляє технологію управління за допомогою жестів і обладнає нову лінійку iPhone OLED-дисплеями.

Поділитися: