Кібербезпекою Збройних сил та поліції опікуватимуться в Microsoft

139
storage1b.censor.net.ua
Microsoft уклав меморандуми про співробітництво з Міністерством оборони та Національною поліцією України

У понеділок, 27 листопада, Міністерство оборони України підписало меморандум про співробітництво з компанією «Microsoft Україна». ВСУ та найбільший розробник корпоративного програмного забезпечення співпрацюватимуть у питаннях впровадження сучасних інформаційних технологій у сфері оборони з урахуванням стандартів та підходів НАТО.

Microsoft допоможе в підготовці IT-фахівців Міноборони, а також надасть підтримку в «побудові захищеної ІТ-інфраструктури Міністерства оборони України, впровадженні інформаційних систем оборонного призначення» із урахуванням «досвіду співпраці Microsoft із збройними силами держав – членів НАТО, держав ЄС та США», повідомили в прес-службі МО.

Як змінюється цифровий світ в Україні: прочитайте, щоб підготуватись

Минулого тижня, 22 листопада, «Microsoft Україна» склала меморандум про співробітництво з керівництвом Національної поліції України. Документ підписали гендиректор компанії Надія Васильєва та заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв. Він упевнений, що співпраця допоможе оптімізувати ресурс «задля зменшення впливу людського фактору на діяльність поліції».
Microsoft має великий пакет хмарних рішень Microsoft Azure.

 

Джерело: Міноборони України
Поділитися: