Кенія забезпечить села інтернетом з повітряних куль за технологією Alphabet

198
www.reuters.com
Ініціатори проекту вже розпочали переговори з мобільними операторами

Уряд Кенії планує провести інтернет у віддалені села країни за допомогою технології корпорації Alphabet – проекту Loon. Він передбачає роздачу високошвидкісного інтернету з повітряних куль, повідомив Reuters.

Африканські країни залишилися без інтернету через розрив підводного кабелю

Міністр інформації, комунікації і технологій Кенії Джо Мучеру запевнив, що ініціатори проекту вже розпочали переговори з місцевими операторами мобільного зв’язку. Їх загалом чотири в країні: Safaricom, Airtel Kenya, Faiba і Telkom Kenya. Наразі невідомо, про який з них йдеться, зазначає MobileWorldLive.

«Поки що налагоджуємо контакти. Сподіваємося, незабаром ми зможемо провести інтернет практично в кожен куточок країни», – поділився Мучеру.

У разі успіху уряд Кенії реалізує стратегічну мету – забезпечити якісним зв’язком усі 45 млн громадян. Сьогодні доступ до інтернету мають лише мешканці великих міст – 39% кенійців, тоді як мобільники є вже у 90%.

Ми вже писали, що проект Loon використовували у віддалених регіонах Пуерто-Ріко, щоб роздавати мобільний інтернет 4G LTE 250 тис. острів’ян, які постраждали від урагану Марія.

А Huawei готовий побудувати мобільні мережі 5G в усьому світі.

Поділитися: