Карти Google показують більш 40 млн місць, доступних людям з особливими потребами

453
johnandersonphd.com
Наповненням карт займаються 7 млн ​​експертів Google і ще понад 50 млн користувачів пошуковика

До кінця жовтня на картах Google з’явилися описи понад 40 млн місць, які пристосовані для людей з особливими потребами, у всіх куточках світу.
Про це повідомила сама компанія в офіційному блозі.

Особливі потреби є не лише у людей з інвалідністю та в інвалідних кріслах. Пандуси і додаткові упори необхідні також батькам з дитячими візочками та літнім людям, яким складно підніматися крутими сходами.

Окремий атрибут для спеціальних можливостей Google впровадив на картах у квітні 2017-го. За півтора року дії нової функції експерти Google і самі підприємці додали на карти понад 33 млн закладів та публічних місць.

Google Maps тепер показують Землю у вигляді глобуса

Місцеві експерти, як називають близько 7 млн ​​волонтерів, що самостійно доповнюють карти інформацією та фотографіями, за півтора року відповіли більш ніж на 500 млн запитань про доступність різних місць для інвалідів та наявність відповідних зручностей.

Багато музеїв та інших культурних та громадських закладів у всьому світі вже досить давно розміщують у себе пояснення шрифтом Брайля або аудіозаписи для людей з вадами зору. Тому незабаром Google також планує розширити атрибутику карт інформацією про спеціальні можливості для людей з вадами зору та слуху.

Наповненням карт Google займаються не лише місцеві експерти, а й близько 50 млн людей у всьому світі. Спільними зусиллями вони роблять цей світ доступнішим для всіх, роблять свій внесок до місцевих знань і просуваються до доступнішого світу для всіх, наголошують у компанії.

Google Maps «поламали» карти на сайті «ПриватБанку»

Як соцмережі: Google анонсував нову версію Google Maps

Поділитися: