Карткам бути: «Укрпошта» отримала ліцензію НБУ на еквайринг платіжних карток

259
tsn.ua
Клієнти зможуть оплачувати послуги банківською карткою у відділенні, в інтернеті або через мобільний додаток

Національний банк України (НБУ) видав державному оператору поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» ліцензію на переказ грошей у гривнях без відкриття банківських рахунків.

«Укрпошта» продала облігації на суму 150 млн грн

Це рішення НБУ дасть змогу клієнтам поштового оператора розраховуватися за товари та послуги банківськими картками – у відділеннях, на офіційному сайті або в мобільному додатку «Укрпошти».

«Укрпошта отримала ліцензію на еквайрінг. А отже, скоро зможемо приймати банківські картки в наших відділеннях, мобільному додатку та на веб-сайті. Знадобиться пару місяців, щоб доопрацювати необхідне ІТ і розставити 5 тис. терміналів», – прокоментував рішення регулятора в. о. гендиректора «Укрпошти» Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

НБУ також зареєстрував договори про участь «Укрпошти» в міжнародних платіжних системах VISA і MasterCard, а також запустив процедуру вступу поштового оператора в національну платіжну систему «ПРОСТІР».

За словами Ігоря Смілянського, «Укрпошта» стала першим учасником VISA і MasterCard серед небанківських установ України.

Платіжні термінали запрацюють у відділеннях поштового оператора влітку.

«Зараз відбувається процес налаштування систем, завезення терміналів і їх підключення. Сподіваємося, що запрацюють улітку», – заявив директор департаменту фінансового бізнесу «Укрпошти» Артур Муравицкий.

«Укрпошта» надає близько 50 видів послуг в 11,5 тис. відділень по всій країні.

Як ми писали раніше, «Укрпошта» з 1 січня змінила тарифи.

А «Нова Пошта» запустила послугу відстрочки платежу за доставку.

 

Джерела: Укрпошта, НБУ, Громадське радіо

Поділитися: