Каннські леви: 7 інновацій, представлених на фестивалі

168
canneslions.com
Віртуальний художник, шоу дронів, розумний бюстгальтер, робот-продавець та інші розробки світових IT-компаній

Цьогоріч Міжнародний фестиваль реклами «Каннські леви»,  що проходив 19-24 травня,  приніс кілька несподіванок. Найчастіше в номінації «Інновації» перемагають найкращі розробки IT-компаній світу. Цього року Гран-прі отримала The Humanium Metal Initiative, розроблена Åkestam Holst, Stockholm / Great Works, Stockholm для IM Swedish Development Partner. Ініціатива полягає в заклику жителів країн латинської Америки переплавляти свою зброю на бруски металу.

На загал в шорт-лісті конкурсу представлено 30 цікавих розробок. K.Fund Media відібрав найцікавіші інновації.

Tilt Brush від Google

Достатньо надягти VR-окуляри Oculus Rift або HTC Vive, і можна малювати довкола себе різнобарвними фарбами з допомогою пензлика і палітри: ґаджетів, які зручно тримати в руці. Вартість набору тривимірного художника – $20. Ідея винаходу належить компанії GOOGLE Mountain View, права – Google Ink. Інновація отримала бронзову премію «Каннських левів».


Шоу дронів від Intel

Розробники з Drone Technology спільно з Intel Santa Clara вирішили показати  всьому світу, що це таке – одночасне керування десятками безпілотників. Під час напівфіналу чемпіонату Національної футбольної ліги в США виступала Леді Гага. Співачка потрапила в шорт-ліст «Каннських левів» завдяки дронам, які зобразили зіркове небо та проілюстрували пісню складним танком. Особлива гордість Intel – автономний літаючий робот.


ITBra – персональний скрінінґ молочної залози

Рак складно виявити на ранній стадії. Винахід BREAST CANCER SCREENING — датчик-вкладка для бюстгальтера ITBra –  може діагностувати пухлину молочної залози на ранніх стадіях. Цей винахід, за задумом розробників, покликаний скоротити кількість захворювань на 0,5 млн осіб щороку. На сайтах компанії вказано, що більше 200 пацієнток вже скористались розумним ґаджетом. ITBra виборов «бронзову» нагороду конкурсу інновацій «Каннських левів».


І знову Google: EARTH VR

Ідею створення  вже знаменитої програми Google Earth приписують особисто батьку-засновнику компанії Ларрі Пейджу. Віртуальне середовище, в якому є як вся наша планета, так і зіркове небо, високо оцінило жюрі «Каннських левів», включивши до шорт-лісту найкращих технічних інновацій.


The Imaginarium Studios, RSC та Intel в постановці «Бурі» Королівського Шекспірівського театру (Велика Британія)

В основу проекту лягли датчики руху, які активно застосовують в сучасному кінематографі для створення реалістичних персонажів. Згідно із запатентованою технологією Intel, датчики в реальному часі зчитують рухи актора і одразу проєціюють їх на сцену або різноманітні прозорі конструкції.

Ідея використовувати датчики руху в театральних постановках належить Сарі Елліс, керівниці підрозділу Digital Development компанії RSC. Втілювати ідею також допомагав Грегорі Доран, художній керівник RSC.


Blue Box від Американської державної пошти

На «Каннських левах» представили робота-продавця Blue Box. Йому не потрібно платити зарплатню і відпускати на обід. Електроенергію для своїх потреб Blue Box знайде сам завдяки сонячним батареям. Прилад завбільшки з середнього розміру принтер продасть конверти, марки та інше поштове начиння, а також поговорить з вами 37-ма мовами.

Робот вигадала та розробила молода нью-йоркська компанія Matilda.


The Autonomous Broadcast Network від Keemotion, Ddsports Inc і Shottracker

Щоби по-справжньому оцінити цю технологію, ви маєте бути американцем. На думку авторів ідеї, співзасновника DDSports Inc. Давеона Росса і голови Keemotion Мільтона Лі, ніхто докладно не проробляв питання доставки спортивного контенту споживачеві. Компанії Keemotion і ShotTracker об’єдналися в ідеї створення універсального застосунку для телевізорів, планшетів і смартфонів, що надає можливість переглядати спортивні передачі, коментувати їх та грати у відповідні ігри. Контент кастомізується під кожного користувача окремо.

Поділитися: