Jysk має намір щорічно відкривати по 12 магазинів в Україні

201
commons.wikimedia.org
Компанія планує відкрити два магазини в серпні в Харкові

Данська мережа магазинів меблів і товарів для дому Jysk має намір щорічно відкривати в Україні 12 нових магазинів, повідомив «Інтерфакс-Україна».

У поточному фінансовому році Jysk вже відкрив п’ять нових магазинів, а тепер планує запустити ще два в Харкові в серпні. Компанія планує відкривати по 12 магазинів на рік, щоб, умовно, за десять років задовольнити потреби українського ринку.

Практичність і доступність: 9 принципів засновника IKEA

З вересня всі нові магазини працюватимуть у новому форматі 3.0, а інші переформатують протягом шести років, повідомив виконавчий директор Jysk в Україні Євген Іваниця.

За його словами, компанія також не бачить загрози своєму розвиткові на українському ринку з появою шведського ритейл-гігант IKEA. Досвід компанії в інших країнах показав, що поява конкурента на ринку не впливає на динаміку продажів.

«Мережа Jysk з 40 магазинами може спокійно вирости в три-чотири рази, навіть з урахуванням виходу на український ринок конкурентів, в тому числі, IKEA», – наголосив Іваниця.

У поточному фінансовому році Jysk показав зростання обороту на понад 30% – до 1 млрд грн. Сьогодні в Україні працюють 40 магазинів Jysk в 20 містах, а також інтернет-магазин.

Планета дорожча: IKEA відмовиться від одноразових пластикових виробів до 2020 року.

Сінгапурські вчені створили робота для складання меблів IKEA.

Поділитися: