JD.com, головний конкурент Alibaba, має намір залучити $1,9 млрд інвестицій

145
seekingalpha.com
Збір коштів, що стартував наприкінці минулого року, завершать протягом найближчих двох тижнів

Другий найбільший онлайн-ритейлер Китаю, звісно, після Alibaba – JD.com – має намір залучити $1,9 млрд інвестицій. Пошуком коштів з кінця минулого року займається фінансовий підрозділ JD Finance, чий капітал за рік подвоївся до $20 млрд, повідомив Reuters з посиланням на внутрішні джерела.

Онлайн-ритейлер хоче збільшити свою присутність у секторах цінних паперів, банківських послуг і страхування. Його плани привертають увагу потенційних інвесторів – китайських IT-компаній, зацікавлених у зростанні попиту на цифрові послуги, в тому числі й у фінансовому секторі.

5 книг про інвестиції і цінні папери від Воррена Баффета

У планах JD Finance також – вкласти частину коштів у створення власних фінансових сервісів, отримати ліцензії на операції з цінними паперами та в інших сферах.

Сьогодні компанія надає онлайн фінансові послуги, як і низку продуктів – споживчі кредити й послуги з управління активами заможних клієнтів.

Серед потенційних інвесторів JD.com, за даними джерел Reuters, – інвестиційна фірма China International Capital Corp, фонд Qiyuan National New Industry Venture Capital Guidance Fund, зернова корпорація COFCO і конгломерат Chin Merchants Group.

JD.com планує завершити раунд інвестицій протягом наступних кількох тижнів.

Нагадаємо, що мегарозпродаж на День холостяка приніс JD.com $19,1 млрд виручки, а Alibaba – $25,3 млрд.

Alibaba шукає собі найбільший китайський сервіс доставки їжі.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: