Ізраїльські програмісти винайшли «Tinder» для кар’єристів

155
israel21c.org
Сервіс Workey розрахований на міленіалів, яким ліньки шукати роботу

Стартап із Тель-Авіва випустив iOS-додаток для працевлаштування та рекрутингу, що працює за принципом популярного сервісу знайомств Tinder.

У Workey ті, хто шукають роботу, передивляються вакансії, а рекрутери – анонімні резюме і так само, як в Tinder, «лайкають» профілі, що зацікавили їх. Якщо відбувається збіг, представник роботодавця отримує контакти потенційного співробітника.

«Workey використовує штучний інтелект, щоб у реальному часі знаходити користувачам пропозиції, які найбільше відповідають їхнім вимогам», – прокоментував сайту TechCrunch особливості роботи програми співзасновник і директор стартапа Бен Реувені.

Facebook став власником «нового Instagram»

Сервіс розрахований на так званих міленіалів (тих, кому зараз 23-35 років), які, на думку Реувені, зазвичай не задоволені своєю роботою, однак лінуються шукати іншу.

Поки що за допомогою Workey знайти роботу можна тільки в США або в Ізраїлі. За словами розробників, програму вже використовують понад 300 компаній, у тому числі такі IT-гіганти, як Oracle, Dell і Yahoo.

На сьогодні шукачі вакансій користуються Workey абсолютно безкоштовно. Додаток заробляє на бізнесах: компанії можуть оформити передплату або робити відрахування на користь сервісу за кожного знайденого з його допомогою працівника.

Раніше ми розповідали, як ставляться до кар’єри і службових обов’язків міленіали

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: