iPhone на 2 SIM-карти та інші новинки від Apple

660
www.apple.com
У середу ввечері Apple представила нову лінійку смартфонів і «розумний» годинник із функцією електрокардіограми

Увечері в середу, 12 вересня, компанія Apple традиційно презентувала всі головні новинки осені-2018 в театрі ім. Стіва Джобса в Купертіно, Каліфорнія.

Глава «яблучної» корпорації Тім Кук з колегами всі дві години презентації ретельно артикулювали назву нової серії iPhone. Важливо запам’ятати: iPhone XS вимовляється як «тен-есс», а XS Max – як «тен-есс макс». І в жодному разі не як «ікс-есс», тобто «дуже маленький» або «успіх».

1

iPhone XS Max

Найбільший і наразі найдорожчий смартфон у компанії.
Він має величезний OLED-дисплей Super Retina з діагоналлю 6,5 дюйма і коштує від $1099 за модель з 64 ГБ пам’яті до $1,499 за 512 ГБ пам’яті.

IPhone XS з діагоналлю 5,8 дюйма зовні дуже схожий на торішній iPhone X і коштує рівно стільки ж – $ 999.

iPhone XS Max, IPhone XS
www.apple.com

Головна гордість нової лінійки – це новий чіп A12 Bionic, найпотужніше, що придумали розробники.

Обидва смартфони мають по дві камери на 12 МП ззаду з функцією Smart HDR для суперчітких і натуральних фото. Ефект боке, який можна настроїти, дає змогу збільшувати або зменшувати глибину різкості для портретної зйомки, розмиваючи фон об’єкта.

На презентації постійно звучало «вперше». Отже, в 2018 році Apple вперше передбачив можливість використання 2 SIM-карт. Щоправда, фізичний слот на дві картки має лише версія для китайського ринку, решті світу доведеться задовольнятися eSIM, тобто програмною емуляцією другої картки.

2

Презентували iPhone XR («тен-ар»)

Його вже прозвали смартфоном для бідних. У нього LED-дисплей, велика діагональ 6,1 дюйма, той самий потужний чіп A12 Bionic – за ціни від $749.

iPhone XR
www.apple.com

3

Новий «розумний» годинник Apple Watch 4

Він міє не просто відстежувати серцеві ритми, а й робити електрокардіограму, а також контролювати частоту серцевих скорочень як для низької активності, так і для фібриляції передсердь. Apple підтвердила практичність цієї функції в FDA – Управлінні з санітарного нагляду США. Сам годинник став на 30% потужнішим, мікрофон чутливішим.

Apple Watch 4
www.apple.com

4

Оновлення операційної системи до iOS 12

Очікується наступного понеділка, 17 вересня. Старі IPhone з новою системою стануть швидшими.

Поділитися: