iPhone майбутнього: Apple розробляє технологію управління жестами

151
www.shutterstock.com
IT-гігант також працює над зігнутим екраном для свого смартфона

Корпорація Apple готує технологію управління за допомогою жестів і вигнутий екран для наступної лінійки iPhone.

Як повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, функція безконтактного управління з’явиться в iPhone не раніше, ніж через два роки.

Японські виробники націлилися на ринок складаних смартфонів

Агентство відзначає, що кілька років тому південнокорейська корпорація Samsung вже впровадила в свої смартфони функцію Air Gestures, завдяки якій можна приймати дзвінки і переглядати веб-сторінки помахом руки над верхньою частиною телефону. Технологія конкурента Apple заснована на датчику руху, розташованому на панелі смартфона.

За словами джерела, американська корпорація має намір впровадити модуль розпізнавання жестів безпосередньо в дисплей iPhone.

Apple також працює над увігнутим екраном на органічних світлодіодах (OLED). На створення унікального дисплея американської корпорації знадобиться також два-три роки.

Нагадаємо, що Apple таємно розробляє MicroLED-дисплеї наступного покоління.

До кінця 2018-го IT-гігант випустить другу модель iPhone з OLED-дисплеєм – його діагональ становитиме 6,5 дюйма (проти 5,8 дюйма у iPhone X). Крім того, Apple розробляє бюджетну версію свого смартфона – з рідкокристалічним екраном.

За даними аналітичної компанії IDC, в четвертому кварталі 2017-го, після випуску iPhone X і iPhone 8, Apple зумів збільшити свою частку на світовому ринку смартфонів практично до 20%, випередивши Samsung і китайський Huawei.

Як ми писали раніше, Apple вдвічі скорочує виробництво iPhone X.

А Xiaomi представив новий флагман Mi Mix 2S з однією з найкращих камер у світі.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: