Інженери «Формули-1» почали випускати суперміцні колиски для немовлят

202
SoyMotor.com
Британські конструктори гоночних авто розробили ноу-хау для швидкої допомоги

Інженери команди Williams — британського учасника гоночного турніру «Формула-1» — налагодили випуск надбезпечних контейнерів для транспортування немовлят, які терміново потребують допомоги лікаря.

Новинку, що отримала назву Babypod 20, відливають із того самого матеріалу, що й гоночні авто — легкого, але при цьому надміцного і стійкого до змін температури вуглепластику. У процесі проектування колисок інженери задіяли технології, які застосовують у болідах для зниження ймовірності загибелі пілота в разі швидкісного зіткнення. Пристосування можуть витримувати 20-кратне перевантаження.

Британський виробник фенів і пилососів Dyson розробляє власний електромобіль

«Створюючи легкий і міцний контейнер для перенесення немовлят, ми зіткнулися практично з тими самими труднощами, які виникають при проектуванні болідів», — коментує технічний директор конструкторського бюро Williams Пол МакНамара.

У роботі над Babypod 20 «гоночним» інженерам допомагали фахівці фірми Advanced Healthcare Technology, яка вже понад 20 років розробляє медичну техніку.

Babypod 20 випускатимуть під замовника. Їх розробники розраховують, що за перший рік удасться продати близько 500 контейнерів. Інноваційні колиски вже використовує лондонська служба дитячої швидкої допомоги Children’s Acute Transport Service, яка обслуговує найбільші лікарні міста.

Нагадаємо також, що Санітарний нагляд США видав інструкцію із застосування годинника Apple у медичних цілях.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: