Інвестиції в британський «Uber доставки їжі» досягли майже $1 млрд

124
dailyecho.co.uk
Глава Deliveroo вважає зростання стартапу «гарною новиною для економіки Сполученого Королівства»

Британська служба доставки їжі з ресторанів Deliveroo, що працює за принципом сервісу онлайн-таксі Uber, отримала ще $98 млн інвестицій.

У четвер, 16 листопада, до інвесторів стартапу приєдналися фінкомпанії з США T. Rowe Price та Fidelity Investments. За підсумками раунду фінансування, загальна сума залучених коштів досягла $958 млн.

Співзасновник та гендиректор компанії Вільям Шу запевнив, що інвестиції «допоможуть Deliveroo розширити власний бізнес у Великобританії і світі. Ми готові доставляти найкращі страви прямо до дверей наших клієнтів».

У 2012 році 34-річний бізнес-аналітик Шу звільнився з інвестфонду SAC Capital Advisors і разом з другом дитинства – програмістом Грегом Орловські переїхав з Бостона в Лондон, де й засновав Deliveroo.

Сьогодні компанія представлена ​​в 12 країнах. Наступного тижня французькі Канни стануть 200-м містом, де працює Deliveroo. У Великобританії вона обслуговує понад 10 тис закладів в 86 містах і співпрацює з 15 тис кур’єрів. Керівництво стартапу оцінює його більш ніж в $2 млрд.

В останні три роки український ринок доставки їжі стрімко зростає.

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: