Інвестиції: куди вкладають Сорос і Баффет

256
www.reuters.com
Мільярдери інвестують у Facebook, Apple, Goldman Sachs та ізраїльську фарму

Джордж Сорос і Воррен Баффет заробили свої мільярди на багаторічних грамотних інвестиціях у перспективні галузі. Їх імена в списку акціонерів дають десяток очок у залік будь-якої компанії і є досить точним індикатором правильного вибору для дрібніших інвесторів. Що ж повідомляють фінансові звіти їхніх фондів?

Інвестуй правильно: 5 книг від Воррена Баффета

У другому кварталі 2018 року Soros Fund Management, інвестиційний фонд Джорджа Сороса, збільшив свої частки в акціях корпорацій Facebook, Apple і Twitter, скоротивши пакети акцій Alphabet і Amazon, пише Reuters.

Фонд, що керує активами Сороса (№20 у рейтинга Forbes), також придбав акції телеком-компанії AT&T Inc, нафтової Chevron Corp і мобільного оператора T-Mobile, зменшивши присутність в eBay, Nvidia, Snap і PayPal.

Apple logo
pixabay.com

Reuters зазначає, що багато інвестфондів зменшили свою присутність в Apple за кілька тижнів до того, як корпорація стала першою в історії компанією за $1 трлн – на відміну від фондів Сороса і Баффета.

Інвестиційна компанія Воррена Баффета (№3 рейтинга Forbes) Berkshire Hathaway, згідно із фінансовим звітом, у другому кварталі збільшила вкладення в банківську групу Goldman Sachs та ізраїльську фармацевтичну корпорацію Teva Pharmaceutical Industries.

Berkshire також наростила присутність в Apple, і зараз її частка становить близько $47 млрд, або майже 5% «яблучної» корпорації.

Воррен Баффет, який 30 серпня відзначить 88-річчя, вважає за краще купити невеликий пакет акцій, якщо не може скупити компанію цілком. При цьому мільярдер прагне не перевищувати свою присутність у бізнесі, обмежуючись 10%.

11 фактів про Баффета.

Навесні Джордж Сорос підтримав Tesla, купивши пакет акцій за $35 млн.

Поділитися: