Інтернет-провайдери США подали до суду на закон про мережевий нейтралітет Каліфорнії

455
www.reuters.com
Позивачі вимагають у судовому порядку скасувати законодавчі норми до набрання ними чинності 1 січня

Великі інтернет-провайдери та кабельні компанії США звернулися до суду з вимогою заблокувати закон про мережевий нейтралітет Каліфорнії, який днями підписав губернатор Каліфорнії Джеррі Браун, повідомив Reuters.

Постачальники послуг, до числа яких входять оператори мобільного зв’язку AT&T і Verizon, мас-медіа корпорація Comcast і телеком-компанія Charter Communications, назвали прийняті законодавчі норми «складними, обтяжливими і руйнівними для інновацій».

Хрестовий похід: у Китаї закрили понад 4 тис. сайтів за «шкідливий» контент

Позов подали чотири галузеві групи: American Cable Association, The Wireless Association, The Internet & Television Association та The Broadband Association. На їхню думку, закон про мережевий нейтралітет Каліфорнії є «класичним прикладом неконституційного державного регулювання».

Рішення влади Каліфорнії регулювати доступ в інтернет може негативно вплинути на надання послуг мільйонам споживачів, а також зашкодити новим інвестиціям і економічному зростанню, попередили групи.

Генеральний прокурор Каліфорнії Хав’єр Бекерра (Xavier Becerra) заявив, що позов подали «силові брокери», які мають фінансовий інтерес «у підтримці своїх позицій» щодо публічного доступу до онлайн-контенту.

Позивачі вимагають скасувати закон до набрання ним чинності 1 січня 2019 року.

Як ми вже писали, в Вермонті вперше зарегулювали брокерів даними.

Все можливо: екс-глава Google Ерік Шмідт припустив роздвоєння інтернету.

Поділитися: