Інтернет-магазин мережі Wal-Mart підняв ціни до рівня Amazon

162
thumbor.forbes.com
Нова цінова політика ритейл-гіганта не відповідає його кредо

Найбільший у світі ритейлер Wal-Mart підвищив ціни на деякі продукти харчування і побутові речі для онлайн-покупців зі США – тепер вони коштують, як на сайті Amazon. При цьому в магазинах Wal-Mart ці товари продаються за старим цінником.

В онлайн-магазині Wal-Mart подорожчали товари, в ціні яких не були враховані витрати на доставку. Серед іншого піднялися ціни на зубні щітки Colgate, локшину швидкого приготування Kraft Macaroni & Cheese і корм для собак Purina.

Цієї осені найбільша ритейл-мережа світу взяла «у штат» роботів

«Ми завжди намагаємося, щоб ціни на нашому сайті були нижчими, ніж у конкурентів», – так прес-секретар Wal-Mart прокоментувала нововведення для The Wall Street Journal.

Видання вважає, що компанія змінила цінову політику, щоб збільшити надходження від мережевих продажів.
Попри мільярдні інвестиції в онлайн-ритейл в останні роки, Wal-Mart сьогодні належить лише 2,8% ринку США, тоді як частка Amazon, його головного конкурента, становить 38,1%.

Низька прибутковість мережевих продажів ритейлера давно викликає невдоволення акціонерів. У минулому фінансовому році чистий дохід продуктового гіганта скоротився на 7,2% (до $13,6 млрд).

Водночас нова цінова політика Wal-Mart суперечить його слогану: «Завжди низькі ціни», – нагадує The Wall Street Journal.

Раніше ми також писали про те, як може змінити продовольчу індустрію злиття Amazon і Whole Foods.

 

Джерело: Wsj.com
Поділитися: