Instagram дозволить користувачам публікувати відео тривалістю до години

152
techcrunch.com
Орієнтовна дата запуску функції – 20 червень

Соціальна фотосет Instagram, яка належить компанії Facebook, планує дозволити користувачам публікувати довші відеоролики – до 1 години. Про це повідомив TechCrunch з посиланням на внутрішні джерела.

Сьогодні користувачі Instagram можуть завантажувати відеоролики довжиною до 60 секунд. Нова функція дозволить публікувати 4K-відео у вертикальному повноекранному режимі тривалістю до 1 години.

Соцмережі: 10 актуальних трендів цього року

Фотосет також отримає функцію «тривалого перегляду» – користувачі зможуть дивитися довгі відеоролики протягом кількох сесій, уточнив TechCrunch.

Instagram співпрацює з професійними творцями контенту, щоб за допомогою нових відеороликів залучити аудиторію і, як результат, підвищити доходи від перегляду реклами.

Сьогодні аудиторія Instagram становить 800 млн користувачів, тому новація зможе стати потужним маркетинговим інструментом, вважає TechCrunch. У результаті творці контенту зможуть заробляти на довших відеороликах.

Наразі невідомо, як саме називатиметься нова функція, як і конкретна дата її виходу. За попередніми даними, користувачі зможуть публікувати довгі відео з 20 червня.

Нагадаємо, що в Instagram з’явилися gif-стікери, користувачі Instagram зможуть скачувати власні дані.

Поділитися: