Інновації та креативне мислення – кращі онлайн-курси березня

361
Інновації та креативне мислення – кращі онлайн-курси березня kfdun-media
Побудувати інноваційну бізнес модель або запустити успішний стартап. Просувати товари і послуги в соціальних медіа. Знати все про своїх клієнтів.

Innovation for Powerful Outcomes

Shutterstock

Платформа:  Open2study (Open Universities Australia)
Дати: 20.03.2017 – 18.04.2017
Мова: англійська, англійські субтитри
Зайнятість: 2-4 години на тиждень. Курс включає 3 години 19 хвилин відео лекцій, тести і опитування. Після закінчення курсу можна отримати сертифікат.

Лектор: Доктор Нурдін Шехабуддін, закінчив Кембридж, фахівець у сфері інноваційного менеджменту, автор книги «Інновації в реальному житті: практичний гід по справжнім інноваціям».
Про курс: Що спільного мають тефлонова сковорода, кока-кола та пеніцилін? Як одночасно найняти сотні дизайнерів для розробки логотипу та витратити на це лише пару сотень доларів? На що можна перетворити звичайний чайний пакетик, якщо дозволити собі порушити усталені правила?
Цей курс навчить мислити нестандартно, знаходити незвичайні рішення задач, покаже унікальні практичні інструменти розвинення творчого потенціалу і створення переконливої інноваційної стратегії для свого бізнесу.

Gamification and Games

Shutterstock

Платформа: Coursera
Дати: старт 27 березня
Мова: англійська, українські, російські субтитри до відео.
Зайнятість: від 4 до 8 годин на тиждень. Курс складається з 44 лекцій, тестів, після закінчення можна отримати сертифікат слухача.

Лектор: Кевін Вербах, провідний експерт в сфері бізнесу, нових комунікаційних та інтернет технологій, доцент в Університеті Пенсільванії. Співпрацював з адміністраціями Білла Клінтона і Барака Обами. Автор книги «Все заради перемоги: як ігрове мислення може революціонізувати ваш бізнес».
Про курс: Чи може винагорода демотивувати? Що таке анатомія веселощів? Як використовувати в бізнесі інструменти, що зазвичай працюють при створенні цікавих і ефективних ігор? Гейміфікація – досить нова сфера, вона допомагає навчитися використовувати ігрові техніки в неігровому контексті, розвинути мотивацію і зрозуміти шаблони поведінки. Наприклад, компанія Nike зі своєю системою Nike+ і бездротовим крокоміром, дані з якого переносяться в онлайн-сервіс. Система дозволила бігунам не тільки відслідковувати свої досягнення і покращувати практику бігу, але і спілкуватися і змагатися з друзями. Так кросівки Nike стали невід`ємною складовою бігової культури.
Крім лекцій, курс пропонує інтерв’ю з провідними розробниками ігор і експертами в області гейміфікації, такими, як Вільям (Бінг) Гордон і Емі Джо Кім.

Creativity, Innovation, and Change

Shutterstock

Платформа: Coursera
Дати: старт 13 березня
Мова: англійська, англійські субтитри
Зайнятість: 3-5 годин на тиждень. Курс складається з серії відео лекцій і практичних завдань, після закінчення можна отримати сертифікат слухача.

Лектор: команда Пенсільванського університету, в якій лекції читають, зокрема, доктор Джек Метсон (експерт у сфері лідерства, інновацій), доктор Даррелл Велегол (фахівець з хімічної інженерії), доктор Катрін Яблоков (доцент кафедри машинобудування та інженерного проектування).
Про курс: Перед тим, як винайти лампу, Томас Едісон провів більше 1000 експериментів. І далеко не всі вони були вдалими. Як набратися терпіння і довести справу до кінця, як не втратити ідею, що раптово промайнула у голові? Як така, здавалося б, банальна річ, як оновлення власного гардероба, допоможе розвинути креативність?
Серія лекцій Пенсільванського університету покаже, як змусити мозок продукувати незвичайні ідеї, використовуючи певні ментальні інструменти, в тому числі принцип «розумної та швидкої помилки» (Intelligent Fast Failure). Автор IFF – Джек Метсон, який вважає, що помилки можуть бути конструктивними, а аналіз вже зроблених помилок допомагає здобувати знання. Наприклад, в одному з експериментів Метсона студенти будували вежу з паличок для морозива. Виявилося, що ті, хто часто змінював конструкцію, побудували найвищу вежу.
Поділитися: