Інновації на сніданок: UNIT.city зростає, а Tesla навпаки

432
K.Fund Media
Злиття медіаімперій, перезапуск таксі й нові сонячні електростанції

UNIT.city зростає

Безумовно, однією з головних київських новин тижня у сфері інновацій стало відкриття нового кампусу UNIT.city з коворкінгом Chasopys.UNIT. На чотирьох поверхах цього футуристичного кубика Рубика зі скла зможуть розміститися і працювати, радитися, презентувати, а іноді й поспати 360 осіб.

Інноваційний парк розширюється: на відкритті кампусу прозвучали вже відомі компанії, які перебралися до UNIT. Ці імена – своєрідний аналог «якірних орендарів» для ритейлу, які залучать і нових резидентів. А отже, місцеві IT-таланти отримали ще один вагомий аргумент на користь розвитку бізнесу в Україні, а не релокації за кордон.


…а Tesla навпаки

лого Tesla
3dexport.com

Ілон Маск у вівторок розіслав співробітникам Tesla офіційний лист про скорочення 9% персоналу. Компанія Ілона Маска поверне чисельність персоналу до рівня кінця 2017 го.

А наступного дня сам собі мільярдер купив великий пакет акцій компанії за $25 млн – щоб запевнити інвесторів, що вірить в успіх свого дітища. Судячи з ринку, на інвесторів це подіяло, і акції навіть пішли вгору.


США – ZTE: $10 млрд у мінус

лого ZTE
www.reuters.com

Здається, завершується епопея з «китайським в’язнем» ZTE. Компанія виплатила $1 млрд штрафу і взяла на себе зобов’язання дотримуватися вимог Вашингтона протягом десяти років, в тому числі й поміняти більше половини правління.

Однак телеком-гігантові доведеться взяти кредит на $10,7 млрд, щоб відновити бізнес.


Медіазлиття тижня

Медиаслияния недели
www.hollywoodreporter.com

AT&T в суді відстояла своє право поглинути Time Warner за $85 млрд – всупереч невдоволенню самого Трампа. Тож американський телеком-гігант стає одним з найбільших гравців ринку стримінгових сервісів.

Зате за 21st Century Fox поки йде справжня битва якодзун. Компанії запропонували $65 млрд за відмову від злиття з Disney Pictures – корпорація Comcast готова за будь-яку ціну не дати Росомасі возз’єднатися з Дедпулом.

Втім, в незалежному кіно активно працює штучний інтелект.

AI Бенджамін, вже знайомий читачам KFund Media, зняв ще один короткометражний фільм – цього разу став не лише сценаристом, а й режисером, і оператором, і монтажером комбінованих зйомок. Кіно Zone Out вийшло дуже дивним.


Сонячні інновації

сончна електростанція
www.incoreinsightlytics.com

Ми вже розповідали про проект норвезької Scatec Solar. Так ось, вона побудує в Україні не одну, а дві сонячні електростанції. За рахунок кредиту від ЄБРР в Черкаській області з’являться «зелені» електростанції загальною потужністю 83 МВт.

Взагалі банк розробляє нову програму розвитку «зеленої» енергетики України USELF-III і збирається вкласти в неї €250 млн.


Перезапуск Taxify

www.forbes.com

Улітку пожвавлюються не лише будівельники сонячних електростанцій, а й таксисти.
Про перезапуск в Україні оголосив «естонський Uber». Цілий місяць Taxify готовий возити киян за півціни.

А азійський таксі-сервіс Grab отримав $1 млрд від Toyota і подорожчав до $10 млрд.


Пиво – найкращі ліки

стакан пива
www.drinkpreneur.com

У французькій невідкладній полегшують біль за допомогою VR-окулярів. Тестова технологія допомагає знизити стрес пацієнта і допомогти переносити біль без ліків.

З кумедного цього тижня були вести з Брюсселя. На Всесвітній конвенції пивоварів серед іншого представили відкривачку із WiFi та пиво на основі конопель. Інновації невблаганно входять навіть у такий консервативний бізнес.

Закінчити хочеться гарною новиною для любителів добротного і недорогого європейського одягу: в серпні H&M нарешті відкриє перший магазин в Україні – у ТРЦ Lavina Mall.

Залишайтеся з K.Fund Media: ми розповідаємо про книгах, а вони ніколи не вийдуть з моди.

Поділитися: