Біткойн падав, Facebook теж, лише китайці молодці
Надлишок інформації – ключова проблема нашого століття. У новинах K.Fund Media ми намагаємося коротко і просто розповідати про головне: технології, інновації, нові ідеї. Сьогодні представляємо новий формат. Це дайджест найцікавішого і найважливішого за тиждень. Сподіваємося, він прикрасить вам ледачий суботній сніданок.
Першу по-справжньому робочий тиждень нового року ми провели, ухиляючись від падаючого біткойна, рятуючи корпоративні сторінки у Facebook, вибираючи найкращі гаджети виставки CES 2018 і трохи заздрячи китайцям – у них вже точно все добре.
➔ Починався тиждень із суму маркетологів і комунікаторів, які спостерігали перше падіння охоплення корпоративних сторінок після того, як Facebook змінив алгоритм. До речі, не забудьте поставити нашу сторінку в пріоритет!
Найцікавіше, що й у видачі Google FB-сторінки бізнесів опустилися в пошуку.
➔ Марк Цукерберг здивував двічі, вийшовши на суміжну територію криптовалют. У четвер глава Facebook чи не вперше згадав термінологію ринку: в 2018 році Цукерберг має намір перешкоджати розпалюванню ненависті й фейкам за допомогою «важливих контртенденцій – шифрування і кріптовалютності – які беруть владу від централізованих систем і повертають їх до рук людей». Однак Марк не заперечує, що цей сегмент потрібно жорсткіше контролювати.
➔ Що стосується крипти, то на цьому тижні їй не допомогла ні Facebook, ні навіть магія Павла Дурова, глави Telegram. Ринок вже щосили обговорює злив у мережу планів Telegram побудувати власний блокчейн c азартними іграми і прекрасними дівами, а також провести ICO на $ 1,2 млрд.
➔ Кріптовалютний ринок падав, незважаючи ні на що. У середу біткойн досяг мінімуму в $9,4 тис. (удвічі нижче за історичний максимум у $20 тис.) на тлі новин про максимальне посилення регулювання в Японії, США, Південній Кореї та Китаї. До того ж сплив старий скандал з ботами, які накручували курс біткойна на біржах.
У п’ятницю Комісія з цінних паперів США чітко сказала ні новим інвестфондам, заснованим на криптовалюті.
На цьому тлі згадка блокчейна в новій Стратегії розвитку цифрової економіки України виглядає досить дивно.
➔ У світі продовжують обговорювати новинки виставки технологій CES 2018, що завершилася в Лас-Вегасі. Безліч розробок для «розумного» асистента від Amazon і каблучка-клавіатура для музикантів.
➔ Microsoft, визнана найкращою IT-компанією планети, перейнялася регулюванням штучного інтелекту і навіть випустила про це книгу.
➔ Практично все добре наразі тільки в Китаї.
Tencent, власник найпопулярнішої соцмережі й месенджера, набрав майже $550 млрд ринкової капіталізації і остаточно обійшов Facebook.
Для розваги техногігант об’єднався з Lego і планує випускати дитячі розвивальні відеоігри.
«Китайський Apple», як називають корпорацію Xiaomi, всерйоз націлився зібрати $100 млрд після розміщення на біржі (звичайній).
Нейромережа від Alibaba перемогла людину в тесті на розуміння прочитаного зі 100 тис. запитань.
Менш вдало все склалося хіба що у телеком-виробника Huawei, плани якого красиво вийти на американський ринок розбилися вщент об параною конгресменів США.
А ми пропонуємо вам придивитися до свіжого онлайн-курсу технічної підтримки від Google на Coursera. Отримати сертифікат за півроку цілком реально.
➔ А поки що розпланувати маршрут подорожі на вихідні. Тим більше що квитки на поїзд тепер можна купити з пересадкою.