Інновації на сніданок. Суботнє чтиво від K.Fund Media

120
comprehensivefuture.org.uk

Біткойн падав, Facebook теж, лише китайці молодці


Надлишок інформації – ключова проблема нашого століття. У новинах K.Fund Media ми намагаємося коротко і просто розповідати про головне: технології, інновації, нові ідеї. Сьогодні представляємо новий формат. Це дайджест найцікавішого і найважливішого за тиждень. Сподіваємося, він прикрасить вам ледачий суботній сніданок.

Першу по-справжньому робочий тиждень нового року ми провели, ухиляючись від падаючого біткойна, рятуючи корпоративні сторінки у Facebook, вибираючи найкращі гаджети виставки CES 2018 і трохи заздрячи китайцям – у них вже точно все добре.

Починався тиждень із суму маркетологів і комунікаторів, які спостерігали перше падіння охоплення корпоративних сторінок після того, як Facebook змінив алгоритм. До речі, не забудьте поставити нашу сторінку в пріоритет!

Найцікавіше, що й у видачі Google FB-сторінки бізнесів опустилися в пошуку.

Марк Цукерберг здивував двічі, вийшовши на суміжну територію криптовалют. У четвер глава Facebook чи не вперше згадав термінологію ринку: в 2018 році Цукерберг має намір перешкоджати розпалюванню ненависті й фейкам за допомогою «важливих контртенденцій – шифрування і кріптовалютності – які беруть владу від централізованих систем і повертають їх до рук людей». Однак Марк не заперечує, що цей сегмент потрібно жорсткіше контролювати.

Що стосується крипти, то на цьому тижні їй не допомогла ні Facebook, ні навіть магія Павла Дурова, глави Telegram. Ринок вже щосили обговорює злив у мережу планів Telegram побудувати власний блокчейн c азартними іграми і прекрасними дівами, а також провести ICO на $ 1,2 млрд.

Кріптовалютний ринок падав, незважаючи ні на що. У середу біткойн досяг мінімуму в $9,4 тис. (удвічі нижче за історичний максимум у $20 тис.) на тлі новин про максимальне посилення регулювання в Японії, США, Південній Кореї та Китаї. До того ж сплив старий скандал з ботами, які накручували курс біткойна на біржах.

У п’ятницю Комісія з цінних паперів США чітко сказала ні новим інвестфондам, заснованим на криптовалюті.

На цьому тлі згадка блокчейна в новій Стратегії розвитку цифрової економіки України виглядає досить дивно.

У світі продовжують обговорювати новинки виставки технологій CES 2018, що завершилася в Лас-Вегасі. Безліч розробок для «розумного» асистента від Amazon і каблучка-клавіатура для музикантів.

Microsoft, визнана найкращою IT-компанією планети, перейнялася регулюванням штучного інтелекту і навіть випустила про це книгу.

Практично все добре наразі тільки в Китаї.

Tencent, власник найпопулярнішої соцмережі й месенджера, набрав майже $550 млрд ринкової капіталізації і остаточно обійшов Facebook.

Для розваги техногігант об’єднався з Lego і планує випускати дитячі розвивальні відеоігри.

«Китайський Apple», як називають корпорацію Xiaomi, всерйоз націлився зібрати $100 млрд після розміщення на біржі (звичайній).

Нейромережа від Alibaba перемогла людину в тесті на розуміння прочитаного зі 100 тис. запитань.

Менш вдало все склалося хіба що у телеком-виробника Huawei, плани якого красиво вийти на американський ринок розбилися вщент об параною конгресменів США.

А ми пропонуємо вам придивитися до свіжого онлайн-курсу технічної підтримки від Google на Coursera. Отримати сертифікат за півроку цілком реально.

А поки що розпланувати маршрут подорожі на вихідні. Тим більше що квитки на поїзд тепер можна купити з пересадкою.

Поділитися: