Інновації на сніданок: невдачі Facebook і успіхи Google

276
Intermundosweb.com
Facebook втратив $150 млрд, Google збільшив доходи на чверть

Глобальний пошуковик готує кілька корисних нововведень, Марку Цукербергу відмовили у відкритті бізнесу в Китаї, а Великий адронний коллайдер став у нагоді в медицині.

Facebook – невдачі тижня

У Facebook тиждень взагалі не склався.
Після квартального звіту курс акцій компанії сильно впав, і ринкова капіталізація соцмережі знизилася на $150 млрд – приблизно до півтрильйона доларів. Сам Марк Цукерберг збіднів майже на $17 млрд.

Не встиг Марк оголосити про відкриття офісу в Китаї для будівництва інноваційного хаба за $300 млн, як дозвіл на ведення бізнесу в компанії відібрали. Держуправління з питань кіберпростору КНР проти.

І на довершення занадто цнотливу цензуру в соцмережі висміяли музеї Фландрії. Боти Facebook не дозволяють просувати віртуальні тури і запрошувати туристів на екскурсії галереями фламандських майстрів. Оголені пишнотілі красуні Рубенса опинилися під забороною.


Google – все добре

Google
flickr.com

Google презентував кілька приємних оновлень. По-перше, тепер він персоналізує пошук подій за інтересами користувачів. 

По-друге, компанія оголосила, що впровадить AI в Google Документи для перевірки граматики. Наразі, щоправда, функція буде доступна корпоративним користувачам.

І по-третє, Google анонсував, що впроваджуватиме технологію блокчейн у свої хмарні сервіси. Для цього компанія залучить блокчейн-стартапи Digital Asset і BlockApps.

А по-четверте, попри гігантський $5-мільярдний штраф від Єврокомісії, материнська компанія Alphabet збільшила дохід на чверть. 86% доходу холдинг отримує від інтернет-реклами.


Кібербезпека тижня

Кибербезопасность
pixabay.com

Amazon з безпекою облажався: його система розпізнавання облич переплутала фото 28 конгресменів США з портретами злочинців. В Amazon виправдовуються – винні неправильні налаштування.

У США виявили черговий слід російських хакерів. З минулого року в енергосистемі Штатів не закриті діри, залишені угрупованнями Dragonfly і Energetic Bear. У Міністерстві внутрішньої безпеки країни припускають, що у зловмисників залишилася можливість влаштувати масові відключення за сценарієм серіалу Person of Interest.

З 24 липня браузер Chrome почав позначати сайти на HTTP як «небезпечні». Google таким чином спонукає користувачів переходити на безпечні сайти з протоколом шифрування HTTPS.


Спорт тижня

Garmin
iXBT.com

Тиждень тому MasterCard підключив до безконтактних платежів європейських власників топових спортивних годинників Garmin. Тепер на пробіжці або в спортклубі вони можуть просто з годинника заплатити за мінералку або білковий коктейль і не забивати голову проблемою, куди ж засунути банківську картку або смартфон. Цього тижня модна технологія прийшла і в Україну: «ПриватБанк» підключив сервіс Garmin Pay, причому і для MasterCard, і для Visa.


Медичні новини тижня

3D-рентген
nytimes.com

У Новій Зеландії розробили перший кольоровий 3D-рентген. Технологія CERN – того самого Великого адронного коллайдера – дає змогу виявити новоутворення і уникнути хірургічного втручання.

Дуже популярний генетичний стартап 23AndMe отримає $300 млн інвестицій від британського фармакологічного гіганта GlaxoSmithKline. Компанія має намір
використовувати накопичену базу даних про ДНК – приблизно від 4 млн землян – для розробки імуномодуляторів.

І наостанок – про секс-терапію для тих, кому актуально «А поговорити?». У Китаї вже виробляють «розумних» секс-ляльок. Завдяки технології AI «дівчата» можуть спілкуватися елементарними фразами, рухати руками і торсом та «пускати бісики».

Читайте K.Fund Media – нам не потрібний AI для підтримки інтелектуальної бесіди.

Поділитися: