Інновації на сніданок: Чернишов пішов з Veon, а Безос коштує $150 млрд

321
112.ua
Глава Amazon розбагатів, а Ілон Маск втратив $2 млрд через свою нестриманість у соцмережах

Шок тижня – відхід Петра Чернишова з Veon

Однією з найбільш шокуючих новин тижня стала звістка про те, що президент «Київстару» Петро Чернишов залишає компанію. І не лише українську «дочку» міжнародної телеком-корпорації Veon, у дівоцтві Vimpelcom. Його позбавили також директорства в бізнес-одиниці «Євразія», куди входили всі підрозділи пострадянського простору.

Виконувати обов’язки глави «Київстару» поки що буде виконавчий директор казахстанського Beeline, екс-киянин Олександр Комаров.


Багате життя тижня

Безос
www.flickr.com

Глобальний розпродаж Prime Day на Amazon, який відбувся у вихідні, по-перше, зробив главу компанії Джеффа Безоса найбагатшою людиною планети, а по-друге, зумовив зліт курсу акцій корпорації.

Тепер Безос коштує $150 млрд, а ринкова капіталізація найбільшого онлайн-ритейлера вперше перевищила $900 млрд. Такими темпами Amazon ось-ось випередить Apple.

Виявилося, що Київ – аж ніяк не найдорожче місто для пристойного життя. У рейтингу швейцарського банку UBS він посів 75 місце із 77. На першому і другому за дорожнечею – Цюріх і Женева.


Втрати тижня – мінус $2 млрд для Tesla

Маск
kdvr.com

Ілон Маск забув латинську приказку «Silentium est aurum», тобто «Мовчання – золото». І втратив багато грошей. Акції Tesla подешевшали на $2 млрд унаслідок скандалу, що вибухнув після того, як Маск у своєму Twitter обізвав педофілом британського дайвера, який займався організацією порятунку дітей у Таїланді. Під тиском обурених акціонерів Маску довелося публічно вибачитися за образи.


Штраф тижня

Google
www.thebluediamondgallery.com

Тиждень приніс ще один рекорд. Європейський Союз оштрафував корпорацію Google на рекордні $5 млрд за порушення антимонопольного законодавства. Цього разу проблема в монополії на додатки на базі Android. Пошуковому гігантові дали 90 днів, щоб виправити ситуацію. Google у відповідь пообіцяв зробити Android платним.


Хмари тижня

lifecell запустил два облачных сервиса
pixabay.com

lifecell запустив два хмарних сервіси для бізнесу з дата-центрами у Франкфурті. Не безкоштовно, звісно, – зате підприємці можуть бути спокійні, що правоохоронці, які раптово наскочили з перевіркою, у разі вилучення техніки не зупинять роботу бізнесу.

Хмарні сервіси скоро витіснять будь-які фізичні носії і стануть основою успіху в бізнесі. А тому Microsoft з Walmart вирішили не упускати перспективний сегмент ринку. Найбільша мережа супермаркетів вирішила перенести всі свої служби на сервіси Microsoft – щоб скласти конкуренцію Amazon.


Телеком-новини тижня

На Кубе включил мобильный интернет в стандарте 3G
www.reuters.com

Сучасні технології дісталися й Острова Свободи. Державний мобільний оператор Куби ввімкнув мобільний інтернет у стандарті 3G. Наразі він доступний лише журналістам, великим компаніям та іноземним посольствам, однак до кінця року всі кубинці нарешті зможуть читати новини зі своїх смартфонів.

Samsung завжди анонсує свої прем’єри трохи пізніше за Apple. Цього разу із Сеула прилетіла маленька сенсація: на початку 2019 року може з’явитися 7-дюймовий смартфон зі складаним екраном. Модель Winner матиме діагональ 7 дюймів.

K.Fund Media завжди нагадає вам, як не втратити, а заробити. Залишайтеся з нами!

Поділитися: